spotify aplikacja

Spotify posłuchało ludu szybciej, niż się spodziewałem. Lubiana funkcja wróciła do aplikacji na Androida

Newsy

Spotify to aktualnie bez wątpienia największy i najpopularniejszy serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy głównie utwory muzyczne. Głównie, bo Spotify w ostatnim czasie mocno stawia na podcasty. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników, na które zapracowała sobie braniem pod uwagę ich opinii. Kilka dni temu pisałem, że gigant posłuchał głosu ludu i obiecał, że w nieokreślonym czasie przywróci do aplikacji na Androida funkcję, którą niedawno usunął. Ku mojemu zdziwieniu, wspomniana funkcja już wróciła. Szybcy są!

Spotify przywraca lubianą funkcję do aplikacji na Androida

Spotify aplikacja Android Wiget

Dziś w Google Play zadebiutowała nowa aktualizacja Spotify oznaczona numerem 8.5.22.734. Po jej zainstalowaniu zauważyłem, że firma przywróciła to, o czym wcześniej wspominała. Mówię tu oczywiście o widgecie, który pozwala na kontrolowanie danego utworu i przewijanie do kolejnych. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, iż nie widzę tutaj żadnych zmian ani usprawnień, choć Spotify obiecało je wprowadzić. Przywrócony widget w akcji możecie zobaczyć na powyższym zrzucie ekranu mojego autorstwa.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Wraz z premierą Androida 10, Google pozbawiło użytkowników Pixeli przydatnej funkcji

Sama funkcja nie zmieniła zasad działania. Nadal pozwala na wstrzymywanie i wznawianie aktualnie słuchanego utworu, a także umożliwia przechodzić do poprzednich lub następnych w playliście. Po kliknięciu na okładkę płyty lub tytuł piosenki jesteśmy automatycznie przenoszeni do aplikacji. Korzystacie z opisywanego widgetu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x