Składany smartfon Samsunga, Galaxy Fold, od samego początku nie miał łatwo. Został zaprezentowany już kilka miesięcy temu, jednak szybko wyszło na jaw, jak bardzo niedopracowany był to produkt. Koreański gigant zakasał jednak rękawy i podjął się próby naprawy wszystkiego, co we wspomnianym urządzeniu nie wypaliło. Dotychczas w Sieci pojawiało się wiele plotek dotyczących daty ponownej premiery Galaxy Fold, jednak żadna z nich nie okazała się prawdziwa. Dziś nową datę ujawnił znany i przede wszystkim zaufany tipster, którego informacje już wielokrotnie się sprawdzały.

Data premiery Samsunga Galaxy Fold

Galaxy Fold premiera 6 września

Datę ponownej premiery Samsunga Galaxy Fold ujawnił nie kto inny, jak sam Evan Blass – człowiek znany z posiadania wielu „wtyków w branży”. Na swoim profilu na Twitterze poinformował on, że premiera wspomnianego urządzenia odbędzie się już 27 września. Wcześniej Samsung oświadczył już, że odświeżony Galaxy Fold pokaże się we wrześniu, jednak nie podał dokładnej daty.

Zobacz także: Ile zarabiają polscy influencerzy? Wyciekły umowy z markami niektórych z nich

Oczywiście nie można z całkowitą pewnością powiedzieć, że Galaxy Folda rzeczywiście ujrzymy tego dnia, jednak wydaje się to niezwykle prawdopodobne. Jak już wspomniałem, Evan Blass to człowiek, który zwykle podaje sprawdzone informacje. Niemniej jednak miejmy nadzieję, że gdy smartfon już zadebiutuje, to tym razem nie będziemy mieli na co narzekać. Czekacie, czy już sobie odpuściliście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.