Vivo Nex 2 — między innymi pod taką nazwą występował model tego producenta z dwoma ekranami. Nie jest to jednak tekst o nim, co warto zaznaczyć na samym początku, ponieważ dla wielu osób może być to dość mylące. Chodzi tutaj o następcę Vivo Nex. Tajemniczy smartfon Vivo z numerem modelu V1922A otrzymał certyfikat od władz 3C w Chinach. Ładowarka, która towarzyszy telefonowi, jest wyposażona we wsparcie dla szybkiego ładowania do 44 W. Według przecieków ma to być wyżej wspomniany Vivo Nex 2.

Vivo Nex 2 z Snapdragonem 855 Plus

Na liście 3C Vivo V1922A widnieje tylko ładowarka V3030A-CN, która towarzyszy ładowaniu do 5 V/2 A, 9 V/2 A, 11 V/3 A i 11 V/4 A. Mówiąc o ładowarce, jest to ta sama, która jest dostępna w smartfonie do gier iQOO. W chwili obecnej nie ma konkretnych dowodów na to, że specyfikacje smartfonu Vivo Nex 2 są dostępne. Istnieje jednak szereg przecieków na ten temat.

Zobacz też: ASUS ROG Phone 2 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem

Vivo Nex 2 może być zasilany przez nowo wprowadzony chipset Snapdragon 855 Plus. Jego protoplasta posiadał 8 GB pamięci operacyjnej. Nex 2 powinien dysponować nie mniejszym RAM-em. Producent zaprezentował niedawno technologię Dual Wi-Fi Acceleration, dzięki której użytkownik może łączyć się jednocześnie z dwiema różnymi sieciami Wi-Fi w telefonie. Wszystko to w celu zapewnienia szybszego połączenia z Internetem. Mam nadzieję, że może on być pierwszym telefonem, który dotrze z tą funkcją. Więcej informacji na temat smartfonu Vivo V1922A ma pojawić się w bazie danych TENAA w najbliższych dniach.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.