RedmiBook 14 w Europie

RedmiBook 14 doczeka się tańszego wariantu kosztem wydajności

Newsy

28 maja marka Redmi należąca do Xiaomi wprowadziła na rynek swój pierwszy laptop RedmiBook 14. W tym czasie notebook został zapowiedziany z procesorem Intel Core i5 i Core i7. RedmiBook 14 ma teraz wersję Intel Core i3, która jest wyceniona na 3 199 juanów (~465 dolarów). Laptop w tym wariancie można obecnie zarezerwować przez Jingdong (JD.com) w obniżonej do 2999 yuan ($436) cenie.

RedmiBook 14 z Intel i3

RedmiBook 14 z Intel i3

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nowa wersja zawiera Core i3-8145U ósmej generacji, połączony z pamięcią operacyjną 4 GB i dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Poza tymi modyfikacjami wersja Core i3 ma taką samą konstrukcję i sprzęt jak pozostałe wersje laptopa. Dla przypomnienia RedmiBook 14 posiada 14-calowy ekran Full HD. Od tego z resztą pochodzi jego nazwa. Wyświetlacz jest wyposażony w wąskie ramki 5,75 mm i solidny stosunek ekranu do korpusu 81,2%. Jest on również wyposażony w matową powłokę antyodblaskową, która zapewnia dobrą widoczność wyświetlacza w ciągu dnia także na zewnątrz. Notebook Redmi jest stosunkowo lekki (1,5 kg) i wyposażony jest w pełnowymiarową klawiaturę o rozmiarach klawiszy 19 × 19 mm. W przeciwieństwie do nowych MacBooków RedmiBook posiada wiele portów, takich jak HDMI, 2 × USB 3.0, gniazdo słuchawkowe Jack 3.5 mm oraz port USB 2.0.

Zobacz też: Xiaomi tworzy aplikację dla osób dbających o zdrowie

Ponadto notebook jest wyposażony w wydajny system chłodzenia i może pochwalić się długim czasem pracy na baterii wynoszącym do 10 godzin. Obsługuje tryb czuwania o bardzo niskim poborze mocy, a także funkcję Smart Unlock 2.0 firmy Xiaomi. Dzięki niej RedmiBook 14 można odblokować w zaledwie 1,2 sekundy za pomocą smartfonu Mi 3. Inne funkcje obejmują dźwięk przestrzenny DTS. Dodatkowo laptop jest dostarczany z licencją na Microsoft Office Home i Student.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x