Mi Health

Xiaomi tworzy aplikację dla osób dbających o zdrowie

Newsy

W dzisiejszych czasach zdrowie jest w modzie, tak samo jak aplikacje poświęcone zdrowemu trybowi życia. Ma ją już m.in. Samsung (Samsung Health), a teraz wygląda na to, że i Xiaomi pracuje nad drugą, własną aplikacją tego typu.

Aplikacja dla osób dbających o zdrowie od Xiaomi

Xiaomi ma już tego typu aplikację, która nosi nazwę Mi Fit, jednak wygląda na to, że pracuje nad kolejną. W najnowszym buildzie bety MIUI pojawiła się nowa apka – Mi Health. Po wstępnych oględzinach można stwierdzić, że będzie ona mieć wiele wspólnych funkcji z Mi Fit.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Skoro już o funkcjach mowa, to należy wspomnieć, że wszystkie są raczej standardowe dla tego typu aplikacji. Mam tutaj na myśli m.in. licznik kroków, mierzenie częstotliwości snu, śledzenie celów ćwiczeń, BMI i przechowywanie informacji o stanie zdrowia.

Zobacz także: EMUI 9.1 trafia na kolejne 10 smartfonów Huawei i Honor

Jeśli chcielibyście przetestować opisywaną aplikację, to niestety muszę Was zmartwić. Aby wziąć udział w testach trzeba być zapisanym do beta testów na terenie Chin, gdyż tylko tam Mi Health jest obecnie dostępne. Co prawda dla upartych istnieje drugi sposób, a mianowicie smartfon z rootem. Nie wiadomo czy Xiaomi zamierza zastąpić istniejące Mi Fit czy być może obie aplikacje będą się w jakiś sposób dopełniać. Nie wiadomo, kiedy Mi Health zostanie oficjalnie udostępnione dla wszystkich.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x