htc one the all new aparat modul

 

Już jutro Piotr pojawi się na konferencji w Londynie zorganizowanej przez HTC z okazji premiery najnowszego flagowego smartfonu firmy. O nowym One wiemy już praktycznie wszystko i tylko kilka niuansów pozostaje do poznania, ale wszystko z czasem się uzupełni. Tymczasem, po raz kolejny przedpremierowo, zobaczmy zdjęcia, na których widnieje M8.

 

Jednak tym razem nowy produkt HTC nie jest samotny na fotografiach, a został położony obok swojej konkurencji, z którą przyjdzie mu się zmierzyć dosłownie za chwilę. Na tych zdjęciach nie poznamy nowych szczegółów dotyczących M8, jego nowych funkcji, ale wiele osób narzeka na grube ramki w okół wyświetlacza w tajwańskim smartfonie toteż teraz można zobaczyć jak one wpływają na wymiary smartfonu na tle przeciwników:

 

htc one 2014 zestawienie 1 htc one 2014 zestawienie 2 htc one 2014 zestawienie 3 htc one 2014 zestawienie 4 htc one 2014 zestawienie 5

 

Tak oto One datowany na 2014. rok pojawił się w towarzystwie iPhone’a 5s, Samsunga Galaxy S4, Note, Sony Xperii Z2 oraz LG G2. Flagowy smartfon HTC jest wyraźnie większy od G2, który to ma większy wyświetlacz (różnica 0,2-cali). To wyraźnie świadczy, że jedna z wad tajwańskiej słuchawki już została ujawniona.

 

Nowy HTC One z pewnością znajdzie swoje grono zwolenników, ale dopiero jutro przekonamy się jak Tajwańczycy chcą ich znaleźć. Z pewnością wideo-zapowiedzi już nas ukierunkowały na to, że jutro prezentacja skupi się w okół m.in.: głośników BoomSound, aluminiowej obudowy oraz oczywiście nowego typu aparatu.

 

 

źródło: redmondpie.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.