ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Sense 6.0 z nowymi funkcjami wybudzania przedstawione na filmie

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
htcsense6videoaam

Jest już tradycją, że wraz  z premierą nowego flagowca HTC odświeża też swoją autorską nakładkę na system Android. Na temat nadchodzącego następcy modelu One wiemy już naprawdę sporo, jednak samo oprogramowanie, które zadebiutuje wraz z tym smartfonem, nie doczekało się wielu przecieków, aż do niedawna.

Do Sieci przedostało się krótkie nagranie, wykonane najprawdopodobniej na nowym HTC One, w którym możemy przyjrzeć się bliżej odświeżonej nakładce Sense, oznaczonej numerkiem 6.0. Zmiany względem poprzedniej wersji mają bardziej charakter ewolucyjny, choć już na pierwszy rzut oka da się rozpoznać, że mamy do czynienia z nową wersją oprogramowania. Całość wygląda naprawdę zachęcająco, interfejs jest niezwykle spójny i prezentuje się elegancko.

Rzeczą, która najbardziej rzuca się w tym krótkim filmie jest zakładka ustawień dotycząca gestów wybudzania urządzenia ruchem. Wygląda na to, że bez potrzeby korzystania z przycisku włącznika będziemy mogli wybudzić smartfon dwukrotnym tapnięciem, co potwierdza jedne z poprzednich doniesień. Obsługiwane gesty nie ograniczają się jednak do tej jednej prostej akcji, lecz dostępnych będzie też kilka innych, jak na przykład przejście do aplikacji BlinkFeed po przesunięciu palcem w prawo na wygaszonym ekranie.

W wolnej chwili zachęcamy więc do obejrzenia, jak nowe HTC Sense 6.0 wypada w akcji:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JKRxFbRe-cg[/youtube]

źródło: androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy