Podróbki Huawei

Szklany Huawei Mate 30 Pro ma wrócić z szerokim notchem

Newsy

Huawei pomimo swoich problemów nadal nie odpuszcza i chce być innowacyjny. W ostatnim czasie wycieka sporo informacji o nowo przygotowywanym modelu Mate 30 Pro. Tym razem trafiliśmy na grafikę przedstawiającą wycięcie w ekranie. Niestety nie zostało ono zmniejszone w stosunku do poprzednika.

Nowoczesna technologia, a wcięcie nadal bez zmian

Mate 30 Pro notch

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Z wcześniejszych informacji wiemy, że nowy flagowiec chińskiego producenta ma otrzymać bardzo mocno zagięty ekran tak samo, jak w Samsung Galaxy Note10Dużym prawdopodobieństwem jest to aby smartfon otrzymał odświeżanie na poziomie 90 Hz, dokładnie tak samo, jak w OnePlus 7Pro. Zachowanie podobnej wielkości wycięcia na aparat co w poprzedniku dziwi, zwłaszcza patrząc na bardzo dobrą sprzedaż Huawei P30 Pro. Ten model posiada kamerę schowaną w małej kropli, dzięki czemu nie jest to aż tak przeszkadzająca na co dzień cecha.

Huawei Mate 30 Pro ma nadal oferować zaawansowaną funkcję rozpoznawania twarzy i to być może jest prawdziwy powód zostawienia takiego wycięcia. Na szczęście pozostała część specyfikacji jest upgradem w stosunku do poprzednika. Wiemy, że wysepka z aparatami będzie okrągła, zamiast posiadania kształtu przypominającego kuchenkę. Jest duża szansa, że urządzenie będzie całkowicie szklane, bez standardowej metalowej ramki oddzielającej przód od tyłu. Przyznam, że to może być bardzo ciekawa nowość, ale domyślam się jak to wypłynie na żywotność telefonu przy jakimś upadku.

Zobacz też: Wyciekł wygląd Huawei Mate 30 Pro

Myślę, że pomimo tego, że Huawei chce być prekursorem nowych kierunków na rynku, to nie zdecyduje się na taki ruch. Zastosowanie tylko szkła w budowie urządzenia jest bardzo ryzykowne i stwarza to wiele możliwych kłopotów podczas użytkowania telefonu. Zobaczymy co postanowi firma, tak czy inaczej debiut Mate 30 Pro zbliża się wielkimi krokami.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x