Huawei Mate 20 Pro z pudełkiem

Jeśli tak ma wyglądać Huawei Mate 30 Pro, to… oceńcie sami

Newsy

Huawei Mate 20 Pro według wielu osób jest smartfonem 2018 roku. Oczywiście zaliczył wpadkę z zielonym wyświetlaczem, ale poza tą kwestią był to zdecydowanie jeden z najciekawszych modeli. Oczywiście od jego następcy wymaga się jeszcze więcej. Seria P30 udała się Huaweiowi, choć nie jest już tak przełomowa. W przypadku Mate 30, a szczególnie Mate 30 Pro pojawia się dodatkowy problem w postaci wojny ze Stanami Zjednoczonymi. Jednak zostawmy ją z boku i przyjrzyjmy się, jak ten smartfon może wyglądać.

Wygląd Huawei Mate 30 Pro na pierwszych grafikach

huawei mate 30 pro wyglad design

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Cóż… Na pewno nie wszystkim spodoba się taka wyspa, ale wiele wskazuje na to, że to nowa moda. Patrz wygląd Pixela 4. Nie wszystkim przypadł do gustu notch, ale przyjął się we wszystkich firmach. Nie inaczej może być w tym przypadku. Dzisiaj w Sieci krąży informacja o tym, że tak właśnie ma wyglądać Mate 30 Pro.

huawei mate 30 pro wyglad design

Same rendery wyglądają dosyć nieprofesjonalnie, ale skupmy się na szczegółach – 6,71-calowy wyświetlacz ma mieć wycięcie na podwójny aparat, niczym Samsung Galaxy S10+. Co ciekawe, według plotek ten ekran ma odświeżać obraz z częstotliwością 90 Hz — tym razem niczym OnePlus 7 Pro. Wróćmy jeszcze na chwilę na ten charakterystyczny tył, gdzie znajdziemy poczwórny zestaw aparatów, który ma oferować 5x bezstratne zbliżenie obrazu i 50x cyfrowe.

Zobacz też: Zdjęcia Google kończą współpracę z Dyskiem.

We wnętrzu Huawei Mate 30 Pro mamy znaleźć nowy, flagowy układ Kirin 985, któremu ma towarzyszyć modem Balong 5000 5G – ciekawe, czy w każdej wersji. Prąd ma dostarczać akumulator o pojemności 4200 mAh. W tej materii nie spodziewa się rewolucji. Za to podobno szybko go naładujemy, bo z mocą 55 W. Czy w tym momencie Mate 30 Pro robi na Was wrażenie?

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x