wygląd huawei mate 30

Wyciekł wygląd Huawei Mate 30 Pro

Newsy

W październiku Huawei ma przedstawić serię flagowych telefonów Mate 30. Przecieki w przeszłości twierdzili, że Mate 30 Pro będzie wyposażony w prostokątny moduł kamery z tyłu. Jednakże ostatnio pojawiły się plotki, mówiące o tym, że chiński gigant zdecyduje się jednak umieścić obiektywy na planie koła. Teraz dostaliśmy także przeciek grafiki, który pokazuje okrąg z czterema obiektywami aparatu fotograficznego.

Wiemy jak będzie wyglądał Huawei Mate 30 Pro

Wygląd Huawei Mate 30 Pro

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Cztery obiektywy aparatu i lampa błyskowa LED są umieszczone w kształcie litery X. Obraz pokazuje, że telefon będzie wyposażony w obiektyw Leica SUMMILUX-H oraz że jeden z nich zapewni 5-krotny zoom optyczny. Nie znamy obecnie żadnych informacji na temat konfiguracji aparatu Mate 30 Pro. Muszę przyznać, że wygląda to dużo lepiej niż na nieoficjalnej grafice koncepcyjnej z wyżej przytoczonego wpisu. Widok tego aparatu przywodzi na myśl profesjonalne urządzenie i nadaje mu ciekawego charakteru. To bardzo miła odmiana po dziesiątkach smartfonów różnych producentów, które można między sobą odróżnić co najwyżej przez logo na obudowie.

Zobacz też: Bardzo wolne ładowanie telefonu – co robić?

Jeśli zaś chodzi o pozostałe informacje, jakie mamy na temat urządzenie, to jego sercem ma być układ Kirin 985. Jest to flagowa jednostka producenta wykonana przez TSMC w procesie litograficznym 7 nm. Warto zaznaczyć, że obok najnowszego układu Apple tylko Kirin 810 może się pochwalić tym procesem technologicznym. Smartfon ma mieć wbudowany modem Balong 5000, który zapewni mu łączność 5G. Dodatkowo wszystkie smartfony z serii mają oferować wsparcie dla dual-SIM dual-standby 5G.  Jest to spory krok naprzód względem urządzeń już obecnych na rynku. Te oferują łączność 5G tylko dla jednej karty SIM.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x