Samsung Galaxy Note10 5G 1 TB

Wyciekły oficjalne grafiki Samsunga Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Już wcześniej poznaliśmy wygląd Samsunga Galaxy Note10 i Note10+. Zawdzięczamy to jednak wyciekom renderów opartych na modelach CAD. Tym razem jednak do sieci trafiły oficjalne grafiki prasowe tych flagowych smartfonów Samsunga. Do sieci przeciekły oficjalne prasowe rendery przedstawiające urządzenia w dwóch wersjach kolorystycznych — czarny i srebrny z gradientowym wykończeniem z tyłu obudowy.

Oficjalne grafiki Samsunga Galaxy Note10 i Note10+

Potwierdzają one przy tym poprzednie informacje jak przedni aparat w formie otworu w wyświetlaczu umieszczony na samym środku pod górną krawędzią, mniejsze ramki niż w Galaxy Note9 oraz nowy układ tylnej wyspy aparatu fotograficznego, który jest pionowy i asymetryczny w przeciwieństwie do wcześniejszych smartfonów z serii. Jak się wydaje, Galaxy Note10 posiada potrójny aparat, podczas gdy Note10+ dodaje również czujnik ToF. Żaden z tych modeli nie posiada czujnika tętna z tyłu obudowy. Nie widać także nigdzie przycisku Bixby. Możliwe więc, że Samsung z niego zrezygnował, albo został zintegrowany z przyciskiem zasilania.

Zobacz też: Samsung zapowiada Galaxy Note10 jedną cechą, kluczową dla całej serii

Skaner linii papilarnych najprawdopodobniej jest zintegrowany z ekranem, jak miało to miejsce w modelach z serii Galaxy S10. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami i spekulacjami, Galaxy Note10 będzie miał 6,3-calowy ekran, podczas gdy Note10+ będzie miał 6,7-calowy panel. Każdy z nich otrzyma również wersję 5G. Oczekuje się, że najdroższy wariant Samsunga Galaxy Note10+ będzie kosztował około 2000 dolarów. Smartfony mają zostać zaprezentowane 7 sierpnia podczas poświęconej im konferencji. Jak widać, jednak wiemy już o nich praktycznie wszystko. Możliwe jednak, że jeszcze nas czymś zaskoczą.

Źródło: GSMarena

Sprawdź najnowsze wpisy