Samsung Galaxy Fold Lite bez 5G

Prezes Samsunga: Galaxy Fold miał swoją premierę zanim został dopracowany

Newsy

Już dwa dni po tym, jak Samsung Galaxy Fold trafił do testów, zaczęły napływać niepokojące informacje. Pojawiły się problemy z folią ochronną na wierzchu składanego wyświetlacza oraz z przedostawaniem się kurzu do środka przez zawias. Samsung szybko odebrał wszystkie jednostki recenzyjne i obiecał rozwiązać wszystkie problemy. Podczas gdy nowa data premiery nie została jeszcze ogłoszona, dyrektor generalny Samsung mobile DJ Koh przyznał, że Galaxy Fold był niedopracowany.

Samsung przyznaje, że Galaxy Fold był niedopracowany

Galaxy Fold był niedopracowany

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Podczas jednego z niedawnych wywiadów dla prasy papierowej Koh stwierdził:

To było żenujące. Przeforsowałem go, zanim był gotowy.

Samsung prawdopodobnie chciał pokonać Huawei na rynku, który był bliski wydania Mate X. Koch dodał, że ponad 2000 sztuk Galaxy Fold jest obecnie testowanych we wszystkich aspektach.

Zdefiniowaliśmy wszystkie problemy. Niektóre problemy, o których nawet nie pomyśleliśmy, ale odkryliśmy je dzięki naszym recenzentom. Masowe testy wciąż są w toku.

— Wyjaśnił Koh.

Został on poproszony o podanie konkretnych ram czasowych, kiedy Samsung ponownie zaprezentuje Galaxy Fold. Odmówił jednak podania konkretnej daty. Dodał jednak, że Samsung zidentyfikował wszystkie problemy z urządzeniem i pracował nad nimi. Dodał także, że smartfon zostanie wydany w odpowiednim czasie.

Zobacz też: LG Stylo 5 przedstawiony – komu taniego smartfona z rysikiem?

Jak widać, Samsung wyciągnął z tego, że Galaxy Fold był niedopracowany bardzo ważną lekcję. Miejmy nadzieję, że w przyszłości wciąż będzie o niej pamiętał. Nie zapominajmy, że nie jest to pierwsza wpadka Samsunga wynikająca z niedostatecznej procedury testowej. Niesławny Samsung Galaxy Note 7 także miał w jej wyniku poważne problemy, które stanowiły niebezpieczeństwo nie tylko dla samego urządzenia, ale także i zdrowia użytkowników.

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x