Niektórzy producenci przyzwyczaili nas do tego, że od razu po światowej premierze rozpoczyna się przedsprzedaż. Jednak nie wszystkie firmy mogą sobie na to pozwolić, więc często musimy czekać na ujawnienie informacji o dostępności w Polsce. Taka właśnie dotarła do nas od Honora, który ujawnił, kiedy ich flagowa seria Honor 20 pojawi się na półkach sklepowych w naszym kraju. Dodatkowo poznaliśmy cenę bazowego modelu i zapowiedź wyjątkowej promocji. Tym sposobem na nowo wzbudzana jest nasza ciekawość.

Honor 20 w polskich sklepach już za kilka dni

honor 20 seria premiera opinia konkurencja

Honor świętuje świetną sprzedaż swojej serii Honor 20 w Chinach. Sprzedaż miliona urządzeń w dwa tygodnie robi wrażenie i niewątpliwie marka chciałaby powtórzyć ten sukces też w Europie. Na dniach w kolejnych krajach będzie można kupić omawianą rodzinę smartfonów. Dzisiaj sprzedaż rusza we Włoszech i Holandii, a od 21 czerwca można je już nabyć we Francji, Niemczech, Malezji, Rosji i Wielkiej Brytanii. Jednak nas interesuje Polska, a do nas Honor 20 przybędzie 28 czerwca, a więc w najbliższy piątek. Firma ujawniła na ten moment cenę bazowego modelu, która ma wynosić 1999 złotych. Znając zestawienie Honora 20 z konkurencją, możemy uznać to za odpowiednią kwotę. Ba, po cichu napiszę, że nie spodziewałem się, że będzie ona aż tak niska.

Zobacz też: Apple przygotowało program naprawczy akumulatorów w MacBokach Pro.

Mimo wszystko seria Honor 20 to też modele Lite i Pro. Kwoty, które przyjdzie nam zapłacić za nie, nie zostały jeszcze ujawnione. Za to firma postanowiła zaciekawić nas jeszcze wyjątkową promocją, która ma zadowolić wszystkich miłośników fotografii i podróży. Ta będzie dostępna od 1 lipca i potrwa do końca sierpnia. Kryje się ona pod hasłem Leć robić zdjęcia, a co dokładnie oznacza? Zapewne dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.