ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola one pro

Motorola One Pro, czyli nazwa i wygląd dopasowane – oto flagowiec firmy

Autor: Patryk Pala Kategoria: Newsy

Motorola najwyraźniej na dobre dołącza do wyścigu na liczbę aparatów w swoich smartfonach. Nowa Motorola One Pro ma charakteryzować się czterema aparatami oraz bardzo interesującymi kolorami obudowy. Będziemy mieli do wyboru co najmniej trzy barwy: klasyczny czarny, brązowy oraz model w odcieniu fioletu. Na pewno każdy z tych kolorów dostanie swoją specjalną nazwę.

Wygląd Motoroli One Pro

motorola one pro silver

Wygląd urządzenia poznaliśmy już wcześniej, jednak teraz otrzymaliśmy potwierdzenie wcześniejszych domysłów. Na tylnych pleckach widzimy umiejscowione cztery kamery, które położone są na jednej wysepce. Co ciekawe, lampa błyskowa nie znajduję się na niej razem z obiektywami, a obok po lewej stronie. Jest to dość interesujące miejsce. Zdecydowana większość firm umieściłaby lampę błyskową w module kamery.

Wysepka zawiera również logo Motorola, znajdujące się dole. To sprawia, że ​​jest dwukrotnie dłuższa niż powinna.  Z tyłu nie mamy również czujnika odcisków palców. Prawdopodobnie znajdować się będzie on z boku, w połączeniu z przyciskiem blokady ekranu. Istnieje mała szansa na to, aby skaner znalazł się pod wyświetlaczem.

Zobacz też: [Recenzja] Motorola One Vision – nowy król średniej półki.

Wyświetlacz ma mieć przekątną 6,2-cali oraz powinniśmy dostać gniazdo słuchawkowe 3,5 mm Jack. Motorola One Pro będzie wysokiej klasy wersją serii Motorola One, która działa na czystym Androidzie. Producent wydaje się przykładać większą uwagę do rodziny One, niż do pozostałych urządzeń w swoim portfolio. Może to wynikać z faktu, że urządzenia z czystą wersją systemu cieszą się dużą popularnością i dobrze się sprzedają.

Interesujące będą kamery z tyłu Motoroli One Pro. Obiektywy  tego producenta są zazwyczaj dość słabe, a firma na tle konkurencji nie ma czym się chwalić. Bardzo ciekawe jest więc to, w jaki sposób One Pro wykorzysta cztery moduły. Prawdopodobnie będzie to standardowy czujnik, szerokokątny, a następnie teleobiektyw i czujnik głębokości.

Motorola nie ogłosiła oficjalnie, kiedy zaprezentuje nowy model. Biorąc jednak pod uwagę, że otrzymujemy nowe przecieki, prawdopodobnie premiera zbliża się wielkimi krokami.

Źródło: androidheadlines

Sprawdź najnowsze wpisy