ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola one action wyglad vision

Motorola One Action – już możecie ocenić jej wygląd

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Motorola swoje siły przerobowe skupia teraz na urodzonej w zeszłym roku serii One. Była ona dosyć kontrowersyjna, bo kopiowała wszystko, co się tylko dało od konkurencji, ale tegoroczny model One Vision już teoretycznie znalazł własne ja. Teoretycznie, bo wciąż można powiedzieć, że składniki tego smartfona mogliśmy spotkać już wcześniej. Jednak dzisiaj o oryginalność już ciężko, a do tego typu spraw Motorola ma Moto Z4 i w drodze Moto RAZR. Tylko zostańmy jeszcze przy One, a właściwiej nadchodzącej propozycji One Action, której specyfikację już poznaliście. Tymczasem przyszedł czas ujrzeć, jak ten smartfon wygląda.

Motorola One Action to znajomy wygląd, ale w lepszym wydaniu

motorola one action wyglad vision

One Action to po prostu One Vision z dodatkowym aparatem, ale ostatecznie ma to być słabsza odmiana. Minimalnie słabsza, bo wyświetlacz pozostanie ten sam, układ obliczeniowy podobnie. Zmniejszy się pamięć, a i liczba aparatów wyróżni się po prostu dodatkowym obiektywem, a niekoniecznie jakością zdjęć. Mimo wszystko to na razie plotki, bo ostatecznie to Action może wygrać z Vision. Jedno jest pewne — różnice będą delikatne i tyczy się to zarówno wyglądu, jak i specyfikacji. Poniżej bezpośrednie porównanie:

motorola one action wyglad vision

Zobacz też: Kamienie milowe Samsunga, czyli innowacje w telewizorach.

Według plotek czekamy na jeszcze jednego reprezentanta serii One, tym razem One Pro, który według nazwy powinien już być czymś więcej, niż średniakiem jak One Vision i One Action. Być może będzie to nawet flagowy model, bo pamiętajmy, że Moto Z4 nie doczeka się innych wersji. Mimo wszystko więcej powinniśmy dowiedzieć się w lipcu, kiedy to przewidywana jest premiera nowych reprezentantów One.

Źródło: 91mobiles

Sprawdź najnowsze wpisy