Huawei ostatnio bardzo się spieszy z premierami nowych smartfonów. Wynika to głównie z tego, że niedługo może utracić dostęp do usług Google dla nowych urządzeń. Dlatego też stara się wypuścić jak najwięcej smartfonów w krótkim czasie. Dlatego też w tempie iście ekspresowym rozwija się nowa seria urządzeń Nova 5, do której właśnie dołączył Huawei Nova 5i Pro.

Huawei Nova 5i Pro kolejnym członkiem rodziny

Huawei Nova 5i Pro

Oczywiście żadne z urządzeń rodziny Nova 5 jeszcze nie miało swojej oficjalnej premiery. Ta jednak jest już coraz bliżej. Chiński sklep internetowy Jingdong wymienił czwarty model o nazwie Nova 5i Pro. Nie wiemy, jak wygląda telefon, ponieważ zdjęcia w sklepie przedstawiają Huaweia Y9 (2019) i P20 Pro.

Zobacz też: OnePlus 7 Pro kontra Samsung Galaxy S10+ – który ma lepszy akumulator?

Niestety nie wiemy niczego na temat nadchodzącego urządzenia. Huawei Nova 5i jest wariantem budżetowym natomiast Nova 5 Pro najmocniejszym z rodziny. Trudno więc zaklasyfikować model o oznaczeniu Nova 5i Pro. Teoretycznie powinien znajdować się pomiędzy nimi. Tam jednak jest już model podstawowy. Może to więc być wersja mocniejsza, która jest jednak uboższa pod innymi niż wydajność względami. Dzięki temu mogłaby oferować znacznie niższą cenę. Istnieje także możliwość, że pojawienie się tego modelu to jedynie błąd kogoś w sklepie, lub celowe działanie mające wywołać zamieszanie. Wszystko okaże się jasne dopiero w dzień premiery nadchodzącej linii. Mam jednak nadzieję, że Huawei zaprezentuje cztery nowe modele.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.