W marcu ubiegłego roku Oppo wprowadziło na rynek smartfony klasy średniej Oppo A1. Ostatnie przecieki ujawniły, że firma może wkrótce zademonstrować Oppo A1s, który będzie ulepszoną wersją zeszłorocznego modelu. Jego oznaczenie wewnętrzne to CPH1925. Posiada on dopuszczenia wielu organów, takich jak Indonezja, TKDN, EWG w Europie i Tajlandii’s NBTC, Wi-Fi Alliance i Bluetooth SIG. Certyfikat NBTC nie tylko potwierdził numer modelu i nazwę telefonu, ale również ujawnił kilka zdjęć, które pokazują jego projekt pod każdym względem.

Zdjęcia Oppo A1s

Zdjęcia modelu Oppo A1s pokazują, że jego tylna powłoka może być wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Czerwony kolor tylnej części telefonu posiada poziomą podwójną konfigurację aparatu i lampę błyskową LED w lewym górnym rogu. Słuchawka nie posiada czujnika linii papilarnych. Ponieważ jest to telefon niskobudżetowy, nie będzie on raczej wyposażony w ekranowy skaner odcisków palców. Z przodu OPPO A1s znajduje się duży wyświetlacz z wycięciem, w którym umieszczono aparat fotograficzny. Podbródek urządzenia jest na tyle duży, że notch wydaje się raczej sztuką dla sztuki.

Zobacz też: Tryb ciemny zawitał do Zdjęć Google

Certyfikat Bluetooth SIG dla OPPO A1s ujawnił, że jest on wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz oferujący rozdzielczość HD+. Smartfon czerpie moc z procesora ośmiordzeniowego MediaTeka, który pracuje z częstotliwością 2,0 GHz. Obsługuje Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 802.11 b/g/n. Nie zabraknie także złącza Jack 3.5 mm. Ponieważ smartfon został zatwierdzony przez wiele platform certyfikacyjnych, spodziewamy się, że zostanie już niedługo oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.