Ręczne oznaczanie osób w Zdjęciach Google

Tryb ciemny zawitał do Zdjęć Google

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Tryb ciemny to w dzisiejszych czasach jedna z najbardziej pożądanych funkcji w aplikacjach. Cóż, trudno się dziwić, bo wspomniany tryb ma przecież wiele zalet – np. mniej męczy oczy i oszczędza baterię, co dla wielu jest wystarczającym powodem, by się go domagać. Znajdziemy go już m.in. w WhatsAppie oraz Dysku Google. Tym razem tryb ciemny zawitał do kolejnej aplikacji z portfolio giganta z Mountain View, a mianowicie do Zdjęć Google, które są już z nami od ponad 4 lat.

Tryb ciemny w Zdjęciach Google

Zdjęcia Google tryb ciemny

Google z sukcesem wprowadza tryb ciemny do coraz większej liczby swoich aplikacji. Tym razem przyszedł czas na Zdjęcia Google. Wersja wspomnianej aplikacji oznaczona numerem 4.17.0.249919200 wprowadza wyczekiwaną przez wielu ciemną skórkę, jednak niestety nie dla każdego. Wszystko dlatego, iż musi ona zostać najpierw włączona po stronie serwera, co zrobić może tylko samo Google. Niektóre osoby mogą już cieszyć się trybem ciemny, a niektóre wciąż czekają.

Zobacz także: Chiny blokują firmy, które zakończyły współpracę z Huaweiem

Wiadomo jednak, że prędzej czy później (prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni) wszyscy będą mogli skorzystać z opisywanego trybu. Jeśli nadal go nie masz, to upewnij się, że zaktualizowałeś Zdjęcia Google do najnowszej wersji. Jeśli i to nie pomogło, to musisz po prostu poczekać. Dajcie znać w komentarzach, czy tryb ciemny już u Was zawitał!

Źródło: xda-developers

Sprawdź najnowsze wpisy