Samsung Internet beta v12.0.14

Aktualizacja Samsung Internet, czyli między innymi blokada irytujących filmów

Newsy

Wiele osób wciąż wytyka Samsungowi powolne oprogramowanie i ogólną nieudolność w jego tworzeniu. O ile czasy TouchWiza oraz Samsung Experience już dawno mamy za sobą, tak One UI dalej się obrywa za błędy poprzedników, mimo że w większości przypadków po prostu niesłusznie. Jak na tak zaawansowaną nakładkę, ta radzi sobie naprawdę nieźle pod kątem wydajnościowym, a dodatkowo oferuje jeszcze więcej przemyślanych udogodnień. Zdecydowanie najmniej negatywnych opinii ma zdecydowanie Samsung Internet, czyli przeglądarka od Koreańczyków. Ta w wydaniu testowym doczekała się właśnie aktualizacji, która zdradza, co za nowości nadchodzą dla wszystkich użytkowników.

Samsung Internet po najnowszej aktualizacji zatrzyma za Ciebie automatycznie uruchamia filmy

Pierwsze, co pojawiło się w najnowszej aktualizacji Samsung Internet, to możliwość odgórnego, automatycznego blokowania wszystkich filmów, które same się uruchamiają. Niestety, ale ten proceder zdaje się stawać coraz popularniejszy. Na szczęście Koreańczykom też się on nie podoba, więc pojawił się odpowiedni przełącznik. Jego wadą może być fakt, że działa on globalnie i nie możemy na przykład jedynie filtrować po wybranych stronach. Niemniej to niejedyna nowość, która pojawiła się w Samsung Internet. Druga to po prostu czytnik kodów QR, który najprawdopodobniej nikomu nie muszę tłumaczyć, do czego służy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Google chce uniemożliwić blokowanie reklam w Chrome!

Zainteresowani sprawdzeniem powyższych nowości, odsyłam do Sklepu Play. Jeśli nie znajdziecie tam wersji oznaczonej numerem 9.4.00.26, to możecie pobrać Samsung Internet ze sprawdzonego źródła, jakim jest APK Mirror.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x