Wiele osób wciąż wytyka Samsungowi powolne oprogramowanie i ogólną nieudolność w jego tworzeniu. O ile czasy TouchWiza oraz Samsung Experience już dawno mamy za sobą, tak One UI dalej się obrywa za błędy poprzedników, mimo że w większości przypadków po prostu niesłusznie. Jak na tak zaawansowaną nakładkę, ta radzi sobie naprawdę nieźle pod kątem wydajnościowym, a dodatkowo oferuje jeszcze więcej przemyślanych udogodnień. Zdecydowanie najmniej negatywnych opinii ma zdecydowanie Samsung Internet, czyli przeglądarka od Koreańczyków. Ta w wydaniu testowym doczekała się właśnie aktualizacji, która zdradza, co za nowości nadchodzą dla wszystkich użytkowników.

Samsung Internet po najnowszej aktualizacji zatrzyma za Ciebie automatycznie uruchamia filmy

Pierwsze, co pojawiło się w najnowszej aktualizacji Samsung Internet, to możliwość odgórnego, automatycznego blokowania wszystkich filmów, które same się uruchamiają. Niestety, ale ten proceder zdaje się stawać coraz popularniejszy. Na szczęście Koreańczykom też się on nie podoba, więc pojawił się odpowiedni przełącznik. Jego wadą może być fakt, że działa on globalnie i nie możemy na przykład jedynie filtrować po wybranych stronach. Niemniej to niejedyna nowość, która pojawiła się w Samsung Internet. Druga to po prostu czytnik kodów QR, który najprawdopodobniej nikomu nie muszę tłumaczyć, do czego służy.

Zobacz też: Google chce uniemożliwić blokowanie reklam w Chrome!

Zainteresowani sprawdzeniem powyższych nowości, odsyłam do Sklepu Play. Jeśli nie znajdziecie tam wersji oznaczonej numerem 9.4.00.26, to możecie pobrać Samsung Internet ze sprawdzonego źródła, jakim jest APK Mirror.

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.