Do tej pory widzieliśmy tylko Redmi K20 i Redmi K20 Pro na renderach. Jednak tradycji stało się zadość i przed premierą wyciekły ich zdjęcia do sieci. Co prawda na dzień przed oficjalną premierą, ale liczy się fakt. Tekst ten bazuje tak naprawdę na dwóch, niezależnych od siebie przeciekach.

Zdjęcia Redmi K20

Zdjęcia Redmi K20

Jeśli mówimy o pierwszym z nich to wydaje się, że ktoś zrobił zdjęcie linii montażowej Redmi K20 tuż przed zapakowaniem. Urządzenie jest wyłączone, naklejka na ekranie potwierdza niektóre z poprzednich przecieków dotyczących specyfikacji sprzętu. Podbródek jest nieco gruby, ale biorąc pod uwagę, że zostanie umieszczony jako przystępny cenowo telefon premium, nie powinien to być duży problem. Na ramce widoczny jest kolorowy przycisk zasilania. Naklejka potwierdza również obecność baterii 4000mAh, potrójnego aparatu z 48-megapikselowym czujnikiem głównym i układ Snapdragon 855. Na zdjęciu uchwycono także pudełko nadchodzącego smartfona. Nie ujawnia ono jednak żadnych dodatkowych informacji poza tym, że będzie miało szaro-purpurową kombinację kolorów.

Zobacz też: Google Chrome ze świetnymi nowościami na Androidzie

Drugi zestaw zdjęć jest już znacznie ciekawszy. Widzimy na nim włączonego Redmi K20 trzymanego w ręku. Potwierdzają one obecność gniazda Jack 3.5 mm, USB-C i wysuwanego aparatu selfie. Niestety, zabrakło tutaj zdjęcia plecków urządzenia. Chociaż te znamy już bardzo dobrze z renderów, które przeciekły do sieci. Oczywiście zgodnie z wieloletnią tradycją zdjęcia z obydwu przecieków są dość niskiej jakości. Na fotografie zrobione lepszym aparatem przyjdzie nam poczekać do jutra.

Źródło: Twitter, Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.