Spotify to jedna z największych firm i jedna z najpopularniejszych w swojej branży. Nic więc dziwnego, że cały czas się ona rozwija, bo osiadanie na laurach dzisiaj stanowi skazanie na porażkę. Dlatego gigant chce bardziej zaangażować się w rynek samochodów, dla których powstało specjalne akcesorium. Niemniej obok rewolucji równie ważne są drobne zmiany i jedna z nich właśnie zawitała w aplikacji Spotify — wyłącznik czasowy.

Czasowy wyłącznik w Spotify pozwoli Ci spać bez obaw o rozładowany telefon

Czym jest wyłącznik czasowy, to raczej nie muszę tłumaczyć. Ustawiamy czas, po którym chcemy, aby dana czynność przestała być wykonywana i… tak ma się po prostu stać. W przypadku Spotify jest to oczywiście odtwarzanie muzyki. Jeśli chcemy położyć się spać z włączonymi swoimi ulubionymi utworami, to ustawiamy odpowiedni czas i przestajemy się martwić o to, że smartfon się rozładuje lub niepotrzebnie będzie zużywał energię podczas naszego snu. Jakby nie patrzeć, są to po prostu oszczędności.

Zobacz też: To Galaxy A70s ma być pierwszym smartfonem Samsunga z innowacyjną matrycą aparatu.

Czasowy wyłącznik jest dostępny w Spotify od wersji 8.5.7.999, którą oczywiście możecie znaleźć za darmo w Sklepie Play. Użytkownicy iOS znają już to rozwiązanie od dłuższego czasu, aczkolwiek zainteresowani znajdą też Spotify w App Store. Swoją drogą, ostatnio coś cicho na temat pojedynku Spotify i Apple.

Źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.