Xiaomi Mi 9 SE

Nadchodzi nowa wersja Xiaomi Mi 9

Newsy

Xiaomi Mi 9 oraz Mi 9 SE miały już swoją premierę jakiś czas temu. Smartfony te zostały bardzo ciepło przyjęte, co zresztą zupełnie mnie nie dziwi – za śmiesznie niską cenę dostajemy urządzenie z najwyższej półki (mowa o Mi 9). Przez „śmiesznie niską cenę” rozumiem tutaj niemal połowę kwoty, którą trzeba wyłożyć za najtańszego przedstawiciela serii Galaxy S10. Wygląda jednak na to, że Xiaomi nie zamierza poprzestać na modelu 9 i SE, ponieważ w drodze jest kolejny. Rodzina Mi 9 powiększy się.

Nadchodzi Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9 SE

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Mam smartfon Huawei, co robić?

W zeszłym roku prócz podstawowej wersji Mi 8 dostaliśmy także model SE oraz Pro / Explorer Edition. W tym roku „Pro” / „Explorer Edition” najprawdopodobniej zastąpi oznaczenie „T”. Xiaomi Mi 9T przeszedł już certyfikację w Tajlandii, Tajwanie, Singapurze oraz Rosji, więc jest to z pewnością smartfon kierowany na cały świat. Obecne plotki sugerują, że zachowa on większość specyfikacji z podstawowego Mi 9. Zmianie ma jedynie ulec pojemność baterii (ma być większa) i ilość RAM-u, którego ma być aż 12 GB. Wszystko to ma dopełnić 256 GB pamięci wbudowanej. Jak nie trudno się domyślić, cena z pewnością także będzie nieco wyższa od standardowego Mi 9. Data premiery opisywanego urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak raczej długo już nie poczekamy. Czyżby Xiaomi szykowało kolejny hit? Czas pokaże, jednak jest na to ogromna szansa.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x