Samsung Galaxy M40

Galaxy M40 będzie najwydajniejszym smartfonem z serii M

Newsy

Samsung Galaxy M40 już odebrał kilka ważnych certyfikatów, sugerując, że jest blisko oficjalnego uruchomienia. Biorąc pod uwagę to, co już o nim wiemy, może okazać się najlepszym telefonem z rodziny Galaxy M. Zastosowany w nim układ, czyli Snapdragon 675 stawia go pod względem wydajności w tym samym szeregu, co Samsunga Galaxy A70. Należy jednak pamiętać, że głównym wyróżnikiem serii Galaxy M ma być jak najlepszy stosunek ceny do możliwości.

Samsung Galaxy M40 w bazie Geekbench

galaxy m40

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wydajny układ nie jest jednak jedynym wyróżnikiem Samsunga Galaxy M40. Smartfon ten będzie miał do dyspozycji 6 GB pamięci operacyjnej. Taka ilość jest typową wartością dla flagowych smartfonów. Oznacza to, że nie zabraknie mu jej przez długie lata. Będzie to także jedyny smartfon z serii, który będzie działał pod kontrolą Androida 9.0 Pie zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zobacz też: Problemy z Firefoxem. Rozszerzenia przestały na nim działać

Niestety, nie wiemy nic więcej o nadchodzącym smartfonie. Jeśli jednak producent zastosuje w nim baterię o olbrzymiej pojemności, jak miało to miejsce w poprzednich modelach z serii, to możemy dostać jeden z ciekawszych smartfonów ze średniej półki. W końcu zastosowanie akumulatora o pojemności aż 5000 mAh może zapewnić do trzech dni dość intensywnego użytkowania smartfona. Wciąż jednak nie znamy pozostałych parametrów urządzenia. Nie znamy także jego ceny ani dokładnej daty premiery. Dlatego też należy się wstrzymać z wyrażaniem pozytywnych opinii na temat nadchodzącego urządzenia. Jednak jeśli Samsung niczego po drodze nie zepsuje i nie zrezygnuje z polityki związanej z urządzeniami z serii Galaxy M, to szykuje się jeden z ciekawszych smartfonów tego roku.

Źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x