Jeśli jesteście naszymi stałymi Czytelnikami, to doskonale wiecie, że Xiaomi daje dużo swobody Redmi, które szykuje swój flagowy model. Będzie to równocześnie pierwszy smartfon firmy, który zostanie wyposażony w wysuwany aparat do selfie. Telefon ma zadebiutować w maju, ale dotychczas żyliśmy wyłącznie na plotkach, bez jakichkolwiek informacji, które sugerowałyby ich prawdziwość. Do dzisiaj, bo oto wygląd Redmi X został ujawniony! Tak, nazwę też dopiero teraz poznaliśmy.

Redmi X — wygląd ujawniony

Co ma wspólnego Iron Man z Redmi? W Chinach Marvel poszedł na współpracę z Xiaomi i właśnie Avengers: Koniec Gry będą miały swojego smartfona w postaci Redmi X. Wygląd tego telefonu ewidentnie… nie zaskakuje. Firma wzięła to, co znane i dołożyła odrobinę od siebie. Tak naprawdę, gdyby nie wysuwany aparat, to mamy do czynienia po prostu z Xiaomi Mi 9 czy też Mi 9 SE. Charakterystyczna otoczka wokół głównej matrycy aparatu, samo ułożenie potrójnego modułu — wszystko to zostało wykorzystane w Redmi X. Na plakacie wygląda to wszystko naprawdę dobrze, aczkolwiek można się spodziewać, że ramki będą nieco grubsze.

Zobacz też: Jak aktywować ciemny motyw w Chrome?

Wciąż wiele nie wiemy na temat Redmi X. To jeden z tych przypadków, kiedy wygląd smartfona zostaje ujawniony przed jego szczegółową specyfikacją. Spodziewamy się Snapdragona 855, ale coraz częściej pojawia się wersja wydarzeń, że zostanie przedstawiona też słabsza odmiana ze Snapdragonem 710 i pozbawiona aparatu 48 MPx. Brzmi znajomo? Toż to kolejne nawiązanie do Xiaomi Mi 9 i Mi 9 SE.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.