O tym, że Xiaomi chce mieć swojego reprezentanta w każdej klasie smartfonów, wie doskonale każdy. Niejednokrotnie modele tej firmy konkurują wyłącznie ze sobą w określonych warunkach i na pewno nie będzie inaczej. Szczególnie teraz, gdy firma niejako odłączyła od siebie markę Redmi, która ma tworzyć przede wszystkim tanie telefony. Redmi Note 7 z pewnością jest ceniony w swojej klasie. Czy podobnie będzie z flagowym modelem z wysuwanym aparatem?

Flagowy smartfon od Redmi z wysuwanym aparatem zapowiedziany

O tym, że Xiaomi szykuje dwa flagowe modele z wysuwanym aparatem, już wiecie. Jednym z nich miał być Redmi i otrzymujemy kolejne potwierdzenie, że tak też się stanie. Otóż na Weibo pojawił się film zapowiadający smartfon jak powyżej. Marka jest silnie związana z Avengers: Koniec Gry, więc pojawiają się nawiązania do tego filmu. Ma to być telefon, który teoretycznie zakończy grę na rynku, co można interpretować jako flagową specyfikację. Snapdragon 855, 8 GB RAM i wyświetlacz bez wycięć mogą to potwierdzać, chociaż oficjalnie w zapowiedzi nie pojawiła się żadna wzmianka o podzespołach.

Zobacz też: Dlaczego wyświetlacz Galaxy Fold jest awaryjny?

Nie ma mowy też o konkretnym terminie premiery flagowego modelu Redmi. Według plotek ma to być maj i patrząc na to, że firma już zaczyna akcję promocyjną, to jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Oczywiście wciąż pozostaje pytanie, co z ceną i innymi aspektami technicznymi? Jak nadchodzący smartfon wypadnie na tle Xiaomi Mi 9? Tego typu zagadek jest sporo.

 

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.