ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
killed by google inbox

Inbox ostatecznie nie działa – już nie ma ratunku

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Cmentarz GoogleKilled By Google — te witryny pokazują, że Amerykanie lubią testować i zamykać projekty uważane za świetne. Powody takiego postępowania bardzo rzadko są ujawniane publicznie. Zdecydowanie jednym z najbardziej zagadkowych posunięć Google jest uśmiercenie Inboxa. Stało się to z początkiem kwietnia, ale szybko się okazało, że istnieje jeszcze szansa na korzystanie z alternatywy dla Gmaila. Jednak nic nie trwa wiecznie…

Google ostatecznie zabiera dostęp i tym sposobem Inbox nie działa już na dobre

google inbox serwery nie dziala

Metodą na działanie Inboxa, gdy ten już oficjalnie miał nie żyć, było zainstalowanie starszej wersji aplikacji. W ten sposób mogliśmy nadal pracować ze swoją ulubioną usługą. Jednak dzisiaj wielu użytkowników zaczęło zgłaszać, że ta metoda przestała działać. Jak się nietrudno domyślić, Google odcięło dostęp do Inboxa u samego źródła, wyłączając serwery lub uniemożliwiając dostęp do nich ze świata zewnęrznego. Dodatkowe, niemalże 20 dni pracy, już nie zostaną przedłużone. Swoją drogą, czy ktoś z Was zdecydował się na dalsze działanie z tą aplikacją? Po tym, gdy 2 kwietnia teoretycznie została oficjalnie wyłączona? W końcu była to swego rodzaju praca ze znakiem zapytania, czy za 5 minut nie stracimy dostępu.

Zobacz też: Twitch Sings — czas na grę od Twitcha!

Tym sposobem teraz naprawdę oficjalnie żegnamy Inboxa i to bezpowrotnie. Gmail wciąż nie ma wielu funkcji z tej usługi, więc co można polecić tym, którym będzie brakować usługi Google? Szczerze mówiąc, nie znalazłem jeszcze odpowiedniej alternatywy, ale być może Wam już się to udało? Z jakiego klienta pocztowego korzystacie na co dzień?

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy