Oppo to firma, która nie ma zamiaru podążać ścieżkami wyznaczanymi przez konkurencję, wydeptanymi przez setki różnorakich producentów. Chińczycy od zawsze chcieli wyznaczać własne szlaki i pokazywać klientom, że można do wielu kwestii podejść inaczej, w oryginalny sposób. Czy gorszy? Czy lepszy? To właśnie mają ocenić odbiorcy. Najnowsza propozycja firmy jest tego idealnym przykładem. Oczywiście własne pomysły swoje kosztują, więc oto cena Oppo Reno w Europie. Jak się możecie domyślać, nie każdy Chińczyk musi być tani.

Cena Oppo Reno zgodna z oczekiwaniami

oppo reno 10x zoom edition specyfikacja cena premiera wyglad

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Odkąd tylko pamiętam, to Oppo miało przypisaną metkę drogiego Chińczyka. Z czasem, gdy pochodzenie z Chin przestało być obraźliwe, mogliśmy dostrzec wyjątkowe cechy modeli tego producenta. W przypadku Reno jest to niewątpliwie sposób wysuwania aparatu do selfie, a w odmianie Reno 10x Zoom Edition, jak sama nazwa wskazuje, aparat z 10x zbliżeniem optycznym. Dodatkowo jest to większy smartfon (6,6-cali) i z flagowym układem Snapdragon 855. Podczas gdy bazowy model na 6,4-calowym wyświetlaczu prezentuje obraz wyliczany przez jednostkę Snapdragon 710, to właśnie dodatkowa matryca ma być kluczem do sukcesu. Ok, ale przejdźmy do najważniejszego — oto cena Oppo Reno w Europie:

  • Oppo Reno: 499 euro (2150 złotych)
  • Oppo Reno 10x Zoom Edition: 799 euro (3450 złotych)

Zobacz też: Nie zapominajmy też o Oppo Reno 5G!

Czy to drogo? Jeśli patrzycie przez pryzmat pochodzenia firmy, to z pewnością tak. Jednak nie można zapominać o tym, że Oppo Reno tak naprawdę nic nie brakuje w porównaniu do innych, flagowych modeli. Producent nastawił się już na Europę i oferuje NFC, a nowe oprogramowanie Color OS 6, bazujące na Android Pie, zdaje się eliminować typowo chińskie podejście do projektowania interfejsu.

 

Źródło: MySmartPrice
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.