Asus ROG Phone 2 zdjęcia

Wiemy, kiedy spodziewać się ASUS ROG Phone 2

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Smartfony dla graczy stają się coraz popularniejsze. Podobnie jak w przypadku składanych smartfonów, coraz więcej firm chce mieć także urządzenie skierowane bezpośrednio dla graczy. „Boom” na tego typu smartfony dla graczy zaczął się stosunkowo niedawno, a Asusowi już udało się ukroić swój kawałek tortu. Według najnowszych doniesień, następca modelu ROG Phone pojawi się jeszcze w tym roku.

Premiera Asus ROG Phone 2

asus rog phone

ASUS nie zamierza odpuszczać i ROG Phone doczeka się następcy. Jak donosi DigiTimes, sprzęt ten ma zadebiutować już w trzecim kwartale bieżącego roku. Niestety, ale dokładnej daty jego premiery jeszcze nie poznaliśmy. ROG Phone z dwójką z przodu najprawdopodobniej odniesie jeszcze większy sukces, niż pierwowzór. Wszystko to za sprawą faktu, że Tencent, chiński gigant branży gier wideo nawiązał współpracę z Asusem, za sprawą której korporacja będzie aktywnie promować nowy produkt pośród stale rosnącej liczby mobilnych graczy.

Zobacz także: Reklamy w Asystencie Google. Firma musi zacząć zarabiać

Sądząc po pierwowzorze, po ROG Phone 2 możemy się spodziewać przede wszystkim najlepszych podzespołów i niestety, ogromnej ceny. Trudno powiedzieć, jakie konkretne zmiany zajdą prócz tych oczywistych (nowy procesor, prawdopodobnie więcej pamięci RAM). A jakie są Wasze typy? Dajcie znać w komentarzach!

 Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy