Nowy Black Shark z certyfikatem CCC

Chłodzenie wodne w smartfonach? Xiaomi dopiero się rozgrzewa

Newsy

Smartfony do gier to ciekawe urządzenia. Ciągle powstają, mają nawet swoich następców, tylko że praktycznie nie ma w co grać na takich smartfonach. Oczywiście nie chodzi mi o to, że na smartfonach w ogóle nie ma dobrych gier. Sam mógłbym zrobić listę z kilkunastoma pozycjami, nie wymieniając przy tym ani jednego portu z konsol lub PC. Rzecz w tym, że gry na smartfony w głównej mierze są projektowane pod niewielkie wymagania, tak aby koszt produkcji był jak najniższy, a gra mogła trafić do jak najszerszego grona odbiorców. W dużej mierze to wina nas, konsumentów. Zwykle nie chcemy wydawać więcej niż równowartość kilku dolarów na gry mobilne, a najchętniej pobieramy je za darmo.

Xiaomi Black Shark 2 z Liquid Cool 3.0

black shark 2 Liquid cool

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jednym z takich producentów jest Xiaomi. Firma wypuściła wcześniej już dwa modele z linii Black Shark. Jak widać, jest popyt na urządzenia tego typu, ponieważ nadchodzi następca. Zgodnie z poprzednimi przeciekami model Black Shark 2 zostanie wyposażony w układ Snapdragon 855 i 8 GB RAM. Mimo że taki zestaw zapewni dużo mocy, to nie jest on niczym niezwykłym na tle flagowców zaprezentowanych podczas targów MWC.

Zobacz też: Płatne gry, które kupisz teraz za darmo

Według przecieków z czasem ma się pojawić wersja wyposażona w 12 GB RAM, jednak to nadal nie rozwiązuje problemu. Tym, co ma wyróżniać gamingową propozycję od Xiaomi na tle flagowych modeli, jest być chłodzenie. System Liquid Cool 3.0 jest technologią chłodzenia cieczą opracowaną przez producenta. Ma umożliwiać wykorzystywanie pełnej wydajności układu przez długi czas bez spadków wydajności spowodowanych przegrzewaniem się. W takim trybie pracy smartfon będzie wykorzystywał olbrzymie ilości energii. Na szczęście Xiaomi dodało w nim obsługę szybkiego ładowania z mocą 27 W, co powinno z nawiązką zaspokoić jego zapotrzebowanie na energię.

Źródło: Gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x