xiaomi black shark helo

Xiaomi Black Shark 2 – producent uderza w segment gier

Newsy

Smartfony do gier ciągle wydają się dość kontrowersyjnym pomysłem. Rzecz nie w tym, że brakuje im mocy. Mają jej aż nadto, zwłaszcza te wyposażone w topowe układy. Problemem jest raczej dość skromny wybór dobrych gier na te urządzenia. Warto też pamiętać, że znaczna większość z nich jest optymalizowana pod urządzenia z niskiej półki cenowej. Wszystko to po to, żeby trafić do jak najszerszego grona odbiorców. Czy więc smartfony do gier mają sens?

Xiaomi Black Shark 2 kolejnym potworem do gier

xiaomi black shark 2

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wygląda na to, że tak. A przynajmniej z punktu widzenia producentów sprzętu, którzy produkują takie urządzenia. I o ile pojedynczy model tego typu w portfolio można uznać za eksperyment i badanie rynku, tak premiera jego następcy sugeruje, że jest popyt na takie smartfony. Taką sytuację mamy właśnie w przypadku Xiaomi. Oczywiście ktoś może zwrócić uwagę, że Xiaomi zaprezentowało już dwa urządzenia dedykowane grom. Należy jednak pamiętać, że Xiaomi Black Shark Helo nie był następcą modelu podstawowego, a jedynie jego ulepszoną wersją.

Zobacz też: Xiaomi przedstawi Black Shark w Polsce! W końcu, ale…

Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat Xiaomi Black Shark 2. Ma pracować pod kontrolą układu Snapdragon 855 wspieranego oprzez 8 GB RAM a jego nazwa kodowa to Skywalker. Możemy się także spodziewać zaawansowanego układu chłodzenia, podobnie jak to miało miejsce w poprzedniku. Według wypowiedzi jednego z dyrektorów Xiaomi Wang Teng Thomasa sprzęt ma być zbyt szybki, co pewnie ma podkreślić moc czającą się wewnątrz tego urządzenia. Wygląda na to, że flagowe linie przestaną być tymi kojarzonymi z największą wydajnością. Rolę tą przejmą urządzenia dedykowane grom. Jak Wam się podoba taka wizja? Co powiecie na upowszechnienie się smartfonów, których największym atutem będzie czysta moc?

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x