google pixel 2 xl grafika

Płatne gry, które kupisz teraz za darmo

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Gry

W ciągu ostatnich tygodni przedstawiłem Wam kilka wpisów dedykowanych graczom. Przede wszystkim poznaliście darmowe propozycje, które nie irytują i nie wymagają dodatkowych opłat. Do tego dołóżmy tytuły, które wyróżniają się swoją oprawą graficzną. W przypadku tego drugiego zestawienia już pojawiały się płatne wydania. Dlatego dzisiaj skupmy się na płatnych grach, które obecnie można oficjalnie pobrać za darmo ze Sklepu Play. Oczywiście są o promocje ograniczone czasowo, więc należy się spieszyć.

Płatne gry za darmo

Undertones

Niech Was nie przerazi alfabet na powyższym filmie. Niemniej jest to bardzo prosta gra, która łączy na swój sposób Tetrisa z 2048, ale w kolorowej wersji. Twórzmy pasy jednobarwnych, nasyconych barw. Dotychczas propozycja Maxa Walkera kosztowała 1,79 złotych.

Pobierz Undertones za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 3 dni.

Survival Island: EVO PRO

Gra w stylu przetrwaj na nie do końca bezludnej wyspie, łącząca Minecrafta i grafikę w stylu Fortnite. Po prostu zbieraj, twórz i walcz, a w kieszeni zostanie Ci 5,19 złotych.

Pobierz Survival Island: EVO PRO za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 7 dni.

Timing Hero

Fani stylu retro mogą zawiesić oko na 8-bitowej… bijatyce? Ok, czuć tu nutę Pokemonów, pojawiają się elementy RPG, ale i tak wszystko jest do bólu proste. Oszczędzamy niemalże 16 złotych.

Pobierz Timing Hero za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 4 dni.

Zombie Avengers

Hack&Slash, który oferuje dosyć nietypową, ale prostą i charakterystyczną oprawę graficzną. Wiele postaci z unikalnymi możliwościami mają zachęcić Was do różnorodnej rozgrywki. W tym wypadku oszczędzacie 1,79 złotych.

Pobierz Zombie Avengers za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się dzisiaj.

Minesweeper Pro

minesweeper pro saper sklep play android

Czy muszę coś więcej dodawać? Po prostu dopracowany saper, który na co dzień kosztuje 6,19 złotych.

Pobierz Minesweeper Pro za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 5 dni.

Truth Or Dare

truth or dare sklep play prawda czy wyzwanie android

Prawda czy wyzwanie, gra w butelkę, a to wszystko w elektronicznym wydaniu. Oczywiście wypada znać język angielski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swój zestaw pytań i wyzwań. Teraz możecie na tej aplikacji zaoszczędzić 6,39 złotych.

Pobierz Truth Or Dare za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 6 dni.

Nigh Survivor

Na koniec coś zdecydowanie najbardziej rozbudowanego. Gra łącząca elementy surwiwalowe i przygodowe z interesującą grafiką. Wiele poziomów do przejścia z elementami zombie.

Pobierz Night Survivor za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 3 dni.

Zobacz też: Huawei nie pozwala korzystać z iPhone’a — noworoczna wpadka kończy się ogromnymi karami.

Co wyróżnia płatne gry za darmo? Tak naprawdę tyczy się to wszystkich aplikacji, ale raz pobrana zostaje z nami na zawsze. Tym sposobem, jeśli dzisiaj nie zainteresował Was dany tytuł lub nie macie na niego czasu, to i tak można go zapisać do naszej kolekcji i wrócić do niego w wolnej chwili. Tymczasem jestem ciekawy Waszej opinii co do powyższych propozycji — która zagościła na Waszym smartfonie?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy