Płatne gry, które kupisz teraz za darmo

Łukasz Pająk Gry 2019-01-11

W ciągu ostatnich tygodni przedstawiłem Wam kilka wpisów dedykowanych graczom. Przede wszystkim poznaliście darmowe propozycje, które nie irytują i nie wymagają dodatkowych opłat. Do tego dołóżmy tytuły, które wyróżniają się swoją oprawą graficzną. W przypadku tego drugiego zestawienia już pojawiały się płatne wydania. Dlatego dzisiaj skupmy się na płatnych grach, które obecnie można oficjalnie pobrać za darmo ze Sklepu Play. Oczywiście są o promocje ograniczone czasowo, więc należy się spieszyć.

Płatne gry za darmo

Undertones

Niech Was nie przerazi alfabet na powyższym filmie. Niemniej jest to bardzo prosta gra, która łączy na swój sposób Tetrisa z 2048, ale w kolorowej wersji. Twórzmy pasy jednobarwnych, nasyconych barw. Dotychczas propozycja Maxa Walkera kosztowała 1,79 złotych.

Pobierz Undertones za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 3 dni.

Survival Island: EVO PRO

Gra w stylu przetrwaj na nie do końca bezludnej wyspie, łącząca Minecrafta i grafikę w stylu Fortnite. Po prostu zbieraj, twórz i walcz, a w kieszeni zostanie Ci 5,19 złotych.

Pobierz Survival Island: EVO PRO za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 7 dni.

Timing Hero

Fani stylu retro mogą zawiesić oko na 8-bitowej… bijatyce? Ok, czuć tu nutę Pokemonów, pojawiają się elementy RPG, ale i tak wszystko jest do bólu proste. Oszczędzamy niemalże 16 złotych.

Pobierz Timing Hero za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 4 dni.

Zombie Avengers

Hack&Slash, który oferuje dosyć nietypową, ale prostą i charakterystyczną oprawę graficzną. Wiele postaci z unikalnymi możliwościami mają zachęcić Was do różnorodnej rozgrywki. W tym wypadku oszczędzacie 1,79 złotych.

Pobierz Zombie Avengers za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się dzisiaj.

Minesweeper Pro

minesweeper pro saper sklep play android

Czy muszę coś więcej dodawać? Po prostu dopracowany saper, który na co dzień kosztuje 6,19 złotych.

Pobierz Minesweeper Pro za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 5 dni.

Truth Or Dare

truth or dare sklep play prawda czy wyzwanie android

Prawda czy wyzwanie, gra w butelkę, a to wszystko w elektronicznym wydaniu. Oczywiście wypada znać język angielski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swój zestaw pytań i wyzwań. Teraz możecie na tej aplikacji zaoszczędzić 6,39 złotych.

Pobierz Truth Or Dare za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 6 dni.

Nigh Survivor

Na koniec coś zdecydowanie najbardziej rozbudowanego. Gra łącząca elementy surwiwalowe i przygodowe z interesującą grafiką. Wiele poziomów do przejścia z elementami zombie.

Pobierz Night Survivor za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się za 3 dni.

Zobacz też: Huawei nie pozwala korzystać z iPhone’a — noworoczna wpadka kończy się ogromnymi karami.

Co wyróżnia płatne gry za darmo? Tak naprawdę tyczy się to wszystkich aplikacji, ale raz pobrana zostaje z nami na zawsze. Tym sposobem, jeśli dzisiaj nie zainteresował Was dany tytuł lub nie macie na niego czasu, to i tak można go zapisać do naszej kolekcji i wrócić do niego w wolnej chwili. Tymczasem jestem ciekawy Waszej opinii co do powyższych propozycji — która zagościła na Waszym smartfonie?

Źródło: Phone Arena • Marek Marchel

  Ale szajs za darmo tego nie chce

 • Si3wc4

  Ktoś chyba coś tu oszukuje. Taki Night Survivor. Co z tego że nic za niego nie zapłacimy skoro i tak są w nim reklamy i płatności…

 • killerówdwóch

  Naprawdę ktoś chce pieniądze za takie dziadostwo?

 • Pietr

  Witam bardzo serdecznie. A powietrze to pan kupuje na kilogramy czy m3?

  • RaWeld

   To w zależności czy kupuję czy wypożyczam.

 • JohnyB

  Czy można kupić coś za darmo? Wydaje mi się, że lepsze sformułowanie to otrzymasz teraz za darmo.

  • skowtom

   Darmowe możesz pobrać za darmo a kosztujące 0 PLN MUSISZ kupić za 0 PLN. Następuje trasakcja kupna więc na koncie musisz mieć pieniądze lub podpiętą kartę.

   • JohnyB

    słownik języka polskiego się z Tobą nie zgodzi 🙂. Nie ma transakcji kupna bez zapłaty, nie możesz nawet spisać umowy kupna sprzedaży nie płacąc np. za samochod.

    • skowtom

     Twoja wiedza o aplikacji „Sklep Play” jest zerowa a raczej „darmowa” 🙂

     • JohnyB

      wiedza o sklepie Play nie ma tu znaczenia, to że podajesz dane karty też.
      Tym tokiem rozumowania, można by było określić że wszyscy jesteśmy bardzo bogaci, bo możemy przecież tyle rzeczy kupić…za darmo 😀x