Xiaomi Mi 9 pokazany! Przynajmniej jego wyjątkowy tył

Łukasz Pająk Newsy 2019-02-14

Wczoraj Kacper zaprezentował Wam ujawnione zdjęcie, na którym znajduje się Xiaomi Mi 9. Przynajmniej jego przód. Z tej strony ten smartfon nie robi największego wrażenia, co też zresztą będzie tyczyć większości tegorocznych smartfonów. Dlatego producenci tak chętnie wyróżniają tyły swoich urządzeń. Doskonałym przykładem jest niedawno recenzowany Honor View 20 lub poszczególne modele od Oppo. Xiaomi nie chce zostawać w tyle, więc poznajcie Mi 9 od tej strony.

Tył Xiaomi Mi 9 w wyjątkowym wykonaniu prosto od wiceprezesa firmy

Wang Xiang to wiceprezes Xiaomi, który powyższym tweetem chce zachęcić nas do śledzenia nowości związanych z nadchodzącą premierą Mi 9. Przedwczesne ujawnianie szczegółów niezaprezentowanych jeszcze modeli widocznie wchodzi w krew. W końcu przed chwilą LG ujawniło technologię, która będzie odpowiadać za głośnik w ekranie G8 ThinQ. W przypadku Xiaomi do gry może jeszcze wchodzić fakt, że premiera Mi 9 jest przewidziana na ten sam dzień, co konferencja Samsunga z Galaxy S10. Niemniej skupmy się na tytułowym smartfonie, który ma wyróżniać się wyjątkowym wykonaniem tylnej części obudowy. Patrząc na powyższe grafiki, na myśl od razu przychodzi mi  Oppo RX17 Pro, który niewątpliwie wyróżnia się na rynku za sprawą takiego malowania. Jeśli w przypadki Xiaomi będzie ono równie dobrze zakrywać wszelkie odciski palców i inne zabrudzenia, to jestem na tak!

W ramach przypomnienia Xiaomi Mi 9 został zaprojektowany przez tę samą osobę, co Mi 6 i jakby nie patrzeć, to można doszukać się swego rodzaju podobieństwa.

Zobacz też: Czemu Apple ma problemy w Chinach?

Jednak, jak to w końcu ma być z tą premierą Mi 9? Wcześniej wspomniałem, że ma ona odbyć się tego samego dnia, co Samsungów Galaxy S10, a to wypada 20 lutego. Z kolei tweet wspomina o 24 lutym. Otóż przypominam, że Xiaomi znane jest z osobnych premier na chiński rynek i ogólnoświatowych. Tak, wydarzenie, które będzie miało miejsce 20 lutego, jest przygotowywane typowo dla Państwa Środka.

Źródło: Twitter • grzybiarz91

  Komuś się podoba ten wystający aparat?

  • Sh4d0w1938

   Już nie chodzi o estetykę, ale przez to, że wystaje łatwo go uszkodzić bez etui oraz nie da się położyć telefonu płasko na stole.

 • Hubert Antosiak

  proponuje poprawić ramki a raczej ich malowanie żeby farba nie odchodziła po miesiącu 🙂

  • teges

   Mi w Mi6 nie odchodzi, chociaż wiele osób o tym wspomniało.

   • odchodzi o to strasznie, mam mi6 i ciągle trzymałem go w pokrowcu co nic nie dało.

    • teges

     Widocznie problemem jest pokrowiec.

     • Oryginalny od Xiaomi pokrowiec na robić odpryski? No nie sądzę.

     • teges

      Używałem Oatsbasf X case.
      Skoro to coś uchroniło mnie przed odpryskami, to znaczy, że problemem jest twój case.
      (Telefon mam od listopada 2017)x