YouTube Rewind 2018

Rewind 2018 był rzeczywiście kiepski, skoro sam YouTube to przyznaje

Newsy

YouTube to obecnie największy i najpopularniejszy portal internetowy z filmikami dodawanymi przez użytkowników. W ostatnim czasie wokół serwisu wyrosło sporo kontrowersji. Mowa tu np. o nowym pomyśle, jakim jest usunięcie tzw. „łapek w dół” i pozostawienie tylko tych w górę. Utrudnienie dostępu do teorii spiskowych na YouTube także podzieliło użytkowników – jedni pomysł chwalą, a inni uważają go za kolejny krok ku cenzurze.

YouTube Rewind 2018 był porażką. Przyznał to sam serwis

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

YouTube Rewind to coroczny filmik podsumowujący najważniejsze wydarzenia na tytułowym serwisie. Niestety zeszłoroczna odsłona nie miała wiele wspólnego z tym założeniem, gdyż pominięto bardzo wiele istotnych momentów. M.in. za to dostało się samemu YouTube’owi, którego Rewind 2018 jest najgorzej ocenianym filmem na całej platformie. Na chwilę obecną YouTube Rewind 2018 ma aż 15 milionów łapek w dół!

Zobacz także: Mobilny dział LG notuje straty już od 4 lat

Po tych ocenach można wywnioskować, że wideo nie przypadło do gustu społeczności (lekko powiedziane). W całej sprawie zabrała w końcu głos CEO YouTube, Susan Wojcicki. Przyznała ona, że firma przygotowała naprawdę kiepskie wideo i nawet jej dzieci opisały go jako „żenujący”. Ponadto Susan poinformowała, że tegoroczne podsumowanie będzie o wiele lepsze. Trzymajmy kciuki, bo rzeczywiście wcześniejsze odsłony były bardziej odpowiednie i ciekawsze. Pod koniec roku przekonamy się, czy YouTube odrobił zadanie domowe.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x