Awaria w T-Mobile – problemy z działaniem sieci przez pożar

Łukasz Pająk Newsy 2019-01-31

þMasz problemy z połączeniami, SMS-ami lub internetem w T-Mobile? Nie jesteś jedyny. Firma oficjalnie poinformowała o poważnej awarii jednej z serwerowni. Tym sposobem możecie być jednymi z wielu, którzy próbują zgłosić nieprawidłowe działanie sieci. Niemniej T-Mobile jest świadomy problemu i nie pozostaje nic innego, jak czekać na jego rozwiązanie.

Awaria w T-Mobile – problemy z działaniem sieci

Szanowni,Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim…

Opublikowany przez T-Mobile PL Czwartek, 31 stycznia 2019

Tak naprawdę wszystko zostało wyjaśnione w powyższym komunikacie. Pożar w Warszawie, w Annopolu sprawił, że ucierpiały kluczowe serwery T-Mobile, których brak uniemożliwia poprawną pracę sieci. Obecnie ciężko ustalić, ile czasu zajmie ich pełne przywrócenie do działania lub wprowadzenie planu awaryjnego. Do tego momentu musicie liczyć się z problemami że wszelkimi usługami różowego operatora.

Zobacz też: Jesteśmy skazani na ochłapy. 

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji. Jeśli tylko operator przywróci poprawne działanie infrastruktury, to zaktualizujemy powyższy wpis. Tymczasem nie ma sensu, abyście dzwonili do T-Mobile. Firma jest świadoma awarii i problemów z działaniem sieci.

Źródło: T-Mobile  • Michał Witczak

  W Irlandii dzisiaj jeszcze smsy nie działają.

 • freightleitner

  Przebywam we Francji ,od rana nie mogłem znaleźć sieci w T-mobile, omal nie rozbiłem mojego OP. Teraz sieć działa, łącznie z internetem, został chyba problem z mmsami.

 • Damian Kaczmarek

  U mnie koło 10 też było brak połączenia z siecią ale włączenie i wyłączenie trybu
  samoltowego pomogło.

 • Jacek Jaworski

  Już dziala

  • Piotr Zet

   Mniej więcej bo nie wszystko.

 • Dodatkowo, jako ciekawostka – ja i domownicy nie jesteśmy w stanie dodzwonić się do klientów T-mobile a jesteśmy w Orange (osoba do której dzwonisz ma wyłączony aparat lub jest poza zasięgiem sieci). Co ciekawe, oni do nas mogą bez problemu 🙂

  • Piotr Zet

   Różnie to bywa z tego co czytam. SMS z tego co widzę w większości nie działają

  • Łukasz Pająk

   To wszystko zależy od BTS-a podlaczonrgox