þMasz problemy z połączeniami, SMS-ami lub internetem w T-Mobile? Nie jesteś jedyny. Firma oficjalnie poinformowała o poważnej awarii jednej z serwerowni. Tym sposobem możecie być jednymi z wielu, którzy próbują zgłosić nieprawidłowe działanie sieci. Niemniej T-Mobile jest świadomy problemu i nie pozostaje nic innego, jak czekać na jego rozwiązanie.

Awaria w T-Mobile – problemy z działaniem sieci

Szanowni,Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim…

Opublikowany przez T-Mobile PL Czwartek, 31 stycznia 2019

Tak naprawdę wszystko zostało wyjaśnione w powyższym komunikacie. Pożar w Warszawie, w Annopolu sprawił, że ucierpiały kluczowe serwery T-Mobile, których brak uniemożliwia poprawną pracę sieci. Obecnie ciężko ustalić, ile czasu zajmie ich pełne przywrócenie do działania lub wprowadzenie planu awaryjnego. Do tego momentu musicie liczyć się z problemami że wszelkimi usługami różowego operatora.

Zobacz też: Jesteśmy skazani na ochłapy. 

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji. Jeśli tylko operator przywróci poprawne działanie infrastruktury, to zaktualizujemy powyższy wpis. Tymczasem nie ma sensu, abyście dzwonili do T-Mobile. Firma jest świadoma awarii i problemów z działaniem sieci.

Źródło: T-Mobile 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.