ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smart battery case

Smart Battery Case dla nowych iPhone’ów zapowiedziany – cena szokuje

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Chyba każdy kojarzy potwora z czasów iPhone’a 6 i 6S, jakim był bez wątpienia Smart Battery Case – powerbank i etui w jednym. Jak się okazuje, Apple zamierza wskrzesić wyśmiewany przez wielu gadżet, bowiem pojawi się on także dla nowych iPhone’ów.

Smart Battery Case do iPhone XR, iPhone XS oraz iPhone XS Max

Kilka miesięcy temu swoją premierę miały nowe smartfony Apple – iPhone XR, iPhone XS oraz iPhone XS Max. Urządzenia zostały na ogół dość ciepło przyjęte, jednak ich ceny odstraszyły wielu potencjalnych klientów. Dla każdego z tych smartfonów Apple oferuje szeroki wachlarz różnorakich etui, jednak dotychczas brakowało opisywanego Smart Battery Case, czyli połączenia powerbanka i etui. Dziś to się zmieniło, bo Apple właśnie zapowiedziało Smart Battery Case dla wspomnianych wcześniej smartfonów.

Zobacz także: Snapdragon 855 vs Snapdragon 845 i Kirin 980 – czy poczujemy różnice?

Nowa „Multipla od Apple” będzie się nieco różnić od swoich poprzedników – etui wspiera ładowanie indukcyjne, a ponadto można ładować jednocześnie smartfon jak i powerbank. Smart Battery Case będzie dostępne w dwóch kolorach – czarnym i białym. Jak przystało na Apple, cena nie będzie niska. Smart Battery Case na wspomniane urządzenia będzie kosztować… 619 zł. Brzmi jak nieśmieszny żart, ale to prawda. Nie muszę chyba mówić, że dobrej jakości etui i powerbank można już kupić za mniej niż 100 zł?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy