Wczoraj poinformowałem Was, że Huawei spełnił swój plan. Firma sprzedała 200 milionów urządzeń w rok. To robi wrażenie i pokazuje, jak firma się rozwinęła, ale o szczegółach i dodatkowych statystykach więcej opowiadam we właściwym tekście. Tymczasem okazuje się, że Chińczycy chcą świętować swój sukces nie tylko poprzez ogłaszanie tej informacji. Okazuje się, że na rynku pojawią się specjalne wersje dwóch kluczowych modeli firmy — Mate 20 Pro i nova 4.

Huawei cieszy się ze sprzedaży, więc poznajcie specjalne wersje Mate 20 Pro i nova 4

huawei mate 20 pro nova 4 specjalne wersje

To, co przede wszystkim wyróżnia specjalne wersje Mate 20 Pro i nova 4, to oczywiście charakterystyczny emblemat, który ma przypominać osiągnięty sukces. Oczywiście firma postawiła na odpowiednio najlepsze wersje obu modeli – 8/256 GB w Mate 20 Pro i 8/128 GB w nova 4. Czemu akurat padło na te urządzenia? Mate 20 Pro stanowi idealnie podsumowanie rozwoju Huawei w tym roku. Z kolei nova 4 to idealna zapowiedź nadchodzącego roku — charakterystyczne wycięcie w wyświetlaczu na sam aparat, główna matryca 48 MPx od Sony. Niektórzy zapewne też widzieliby w tym zestawieniu P20 Pro, który niewątpliwie też miał duży wkład w osiągnięty sukces.

Zobacz też: Komu Facebook sprzedaje Twoje dane?

Jeszcze nie poznaliśmy cen specjalnych wersji Huawei Mate 20 Pro i nova 4, ale jeśli jesteście zainteresowani zakupem jednej z nich, to musicie udać się do Chin. Na razie nie mówi się nic o dostępności powyższych modeli poza granicami Państwa Środka. Sama sprzedaż startuje 1 stycznia o godzinie 10:08.

 

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.