Święta to piękny okres, w którym spędzamy czas z naszą rodziną. Wielu osobom kojarzą się one również z prezentami, które kupujemy najbliższym. Największą radość zapewnia nam jednak dawanie, a nie otrzymywanie podarunków – z tego powodu być może warto byłoby wspomóc tych najbardziej potrzebujących? Dzięki aplikacji, którą Wam dzisiaj przedstawię, będziecie mogli wesprzeć walkę z głodem na świecie. Oto ShareTheMeal – program stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Dzięki aplikacji ShareTheMeal pomoc potrzebującym jest prostsza niż kiedykolwiek!

Przy użyciu aplikacji ShareTheMeal możemy wspomóc walkę z głodem na świecie w zaledwie kilku kliknięciach. Jedyne, co musimy zrobić, to pobrać program i zalogować się do naszego konta. Tam następnie, spośród kilku dostępnych opcji, wystarczy wybrać sposób naszej pomocy:

  • Jednorazowa dotacja – koszt jednego posiłku dla potrzebującego dziecka to 40 eurocentów (1.71 zł) i właśnie tyle kosztuje nas jednorazowa dotacja,
  • Wykupienie miesięcznego zestawu posiłków dla dziecka – jeżeli zdecydujemy się na wsparcie akcji w kwocie 12 euro (około 50 zł), to zapewnimy pożywienie dla potrzebującego dziecka przez cały miesiąc. W ramach rekompensaty otrzymywać będziemy nagrania wideo, w których będziemy dowiadywać się o losach rodziny.

Zobacz także: Darmowe motywy powrócą do sklepu Samsung Themes.

Jeżeli chcemy, to możliwe jest również wsparcie najmłodszych w danym regionie (np. w Jemenie lub w Sudanie). Warto zaglądać na swój profil – tam, wraz z kolejnymi dotacjami, odblokowujemy motywujące osiągnięcia. 

Pobierz:

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.