vivo nex 2 wyglad design

Vivo NEX 2 nadchodzi — to po prostu musicie zobaczyć

Newsy

Pamiętacie jeszcze Vivo NEX S i NEX A? Można uznać, że firma jako jedna z pierwszych przedstawiła smartfony, na którego froncie widać wyłącznie wyświetlacz. Aparat powędrował na… windę, która wysuwa się z górnej krawędzi. Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej oryginalnych konstrukcji, ale okazuje się, że producent nie ma zamiaru z niej korzystać na dłuższą metę. W drodze jest Vivo NEX 2, któremu zdecydowanie bliżej do ZTE nubia X, ale przejdźmy do konkretów.

Vivo NEX 2 żegna rewolucje poprzednika i wprowadza swoje

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Co wyróżnia wspomnianą Nubię X? Przede wszystkim dwa wyświetlacze, z którego ten na tyle jest praktycznie niewidoczny, gdy jest wyłączony. Po prostu zlewa się z obudową. W przypadku Vivo NEX 2 też możemy spodziewać się podobnego rozwiązania, aczkolwiek do tego dodajmy potrójny moduł aparatu, który po części otacza półokrąg RGB LED. Jego zadaniem jest zastąpienie diody powiadomień. Niewiele też wskazuje, żeby w ogóle miał się pojawić dodatkowy aparat po drugiej stronie.

vivo nex 2 wyglad design

W tym momencie dochodzimy do szczegółów potrójnego aparat w NEX 2. Trzecia matryca ma być dedykowana do rozpoznawania twarzy w 3D (ToF — time of flight). Odpowiedni prototyp został przedstawiony w czerwcu na targach MWC w Szanghaju. Firma zapewnia, że jest to zdecydowanie dokładniejsze i szybsze rozwiązanie w porównaniu do Face ID od Apple. Ma to przełożenie w danych w postaci 300 tysięcy punktów światłoczułych — ostatnie iPhone’y mogą pochwalić się 10x mniejszą wartością. Oczywiście nie brakuje też wzmianki o sztucznej inteligencji.

Zobacz też: Unia Europejska chce narzucić Apple korzystanie z przyjętych standardów.

Na razie nie wiemy, kiedy światło dzienne ma ujrzeć Vivo NEX S, ale spodziewajmy się usłyszeć o pierwszych wzmiankach na początku przyszłego roku. Premiera na targach CES w Las Vegas zdaje się całkiem prawdopodobna.

 

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x