asus zenfone 6 prototyp

Prototyp Asus ZenFone 6 na wideo – najbrzydszy notch świata?

Newsy

Notch, a konkretnie jego „uroda” to kwestia dość dyskusyjna – jedni go lubią, a drudzy nienawidzą. Na szczęście (przynajmniej z mojego punktu widzenia), producenci powoli dążą do jego wyeliminowania – wycięcia stopniowo stają się coraz mniejsze. Asus też eksperymentuje z tym elementem, o czym świadczą rendery ZenFone’a 6, o których zresztą pisał ostatnio Łukasz. Tym razem mamy coś nowego, bo wideo przedstawiające tytułowego notcha w tym smartfonie.

Asus ZenFone 6 z najbrzydszym notchem świata?

Na samym wstępie zaznaczę, że opisywany przeze mnie prototyp to tylko jedna z wersji smartfona, która ma być dostępna. W sieci pojawił się przeciek wideo przedstawiający ZenFone’a 6 z dziwnym, ułożonym po prawej stronie notchem. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Jak system Android oszczędza energię?

Niestety, prototyp wygląda na prawdziwy. Niestety, bo wycięcie w ekranie wygląda tu co najmniej paskudnie. O ile notch w kształcie kropli wody umiejscowiony na środku jest jeszcze w miarę neutralny, tak tutaj wygląda to naprawdę źle, nieestetycznie. Osobiście mam ogromną nadzieję, że ten prototyp nigdy nie przerodzi się w smartfon, który trafi do sprzedaży. Wszystkiego dowiemy się jednak na nadchodzących targach MWC, które odbędą się pod koniec lutego przyszłego roku. A Wy jakie macie zdanie na temat takiego notcha? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x