Notch, a konkretnie jego „uroda” to kwestia dość dyskusyjna – jedni go lubią, a drudzy nienawidzą. Na szczęście (przynajmniej z mojego punktu widzenia), producenci powoli dążą do jego wyeliminowania – wycięcia stopniowo stają się coraz mniejsze. Asus też eksperymentuje z tym elementem, o czym świadczą rendery ZenFone’a 6, o których zresztą pisał ostatnio Łukasz. Tym razem mamy coś nowego, bo wideo przedstawiające tytułowego notcha w tym smartfonie.

Asus ZenFone 6 z najbrzydszym notchem świata?

Na samym wstępie zaznaczę, że opisywany przeze mnie prototyp to tylko jedna z wersji smartfona, która ma być dostępna. W sieci pojawił się przeciek wideo przedstawiający ZenFone’a 6 z dziwnym, ułożonym po prawej stronie notchem. Zresztą, zobaczcie sami:

Zobacz także: Jak system Android oszczędza energię?

Niestety, prototyp wygląda na prawdziwy. Niestety, bo wycięcie w ekranie wygląda tu co najmniej paskudnie. O ile notch w kształcie kropli wody umiejscowiony na środku jest jeszcze w miarę neutralny, tak tutaj wygląda to naprawdę źle, nieestetycznie. Osobiście mam ogromną nadzieję, że ten prototyp nigdy nie przerodzi się w smartfon, który trafi do sprzedaży. Wszystkiego dowiemy się jednak na nadchodzących targach MWC, które odbędą się pod koniec lutego przyszłego roku. A Wy jakie macie zdanie na temat takiego notcha? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.