trend 2019 rok elastyczne smartfony

Samsung potwierdza, czego oczekiwać od ich elastycznego telefonu

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Od pewnego czasu oficjalnie czekamy na mobilne urządzenia nowej generacji. Oficjalnie, ponieważ coraz więcej firm śmiało ogłasza chęć stworzenia takowego modelu. Tak naprawdę ciężko ocenić, czy będziemy wciąż je nazywać smartfonami czy też wytworzy się nowe określenie. Wszystko sprowadza się do zastosowania elastycznych wyświetlaczy, które podczas użytkowania będziemy mogli składać. Na pierwszym planie zdaje się być Samsung i Huawei, którzy niejako prowadzą wyścig. Tymczasem Koreańczycy postanowili oficjalnie potwierdzić, czym będzie ich elastyczna propozycja.

Elastyczny telefon od Samsunga to połączenie smartfona i tabletu

Zgodnie z powyższym konceptem sprzed wielu lat, prezes Samsung Electronics – DJ Koh – oficjalnie potwierdził, żeby oczekiwać takiego połączenia. Mamy ujrzeć urządzenie, które będzie łączyć wielozadaniowość tabletów z dużym wyświetlaczem, ale równocześnie będziemy mogli je złożyć w „zwykły” telefon. W wywiadzie dla CNET, reprezentant Koreańczyków musiał też wspomnieć, że liczy się dla nich odpowiednie doświadczenie z użytkowania. Niemniej też wspomniano o tym, aby nie liczyć na produkcję na ogromną skalę – tego typu urządzenia po prostu muszą znaleźć swoją niszę.

Zobacz też: Moto G7 na pierwszych grafikach!

Niedawno mogliście przeczytać o planach LG w sprawie elastycznych urządzeń. Wszelkie wypowiedzi zostały niemalże przeniesione z tą różnicą, że ta firma nie ma zamiaru się ścigać. Po prostu chce pokazać dopracowany produkt.

źródło: The Verge, CNET

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy