Lenovo ma przed sobą kilka ciekawych premier. Jedną z nich jest niewątpliwie Moto G7, którego rendery właśnie wyciekły. Pochodzą one z pewnego źródła, więc możemy śmiało powiedzieć, że tak rzeczywiście będzie wyglądał wspomniany smartfon.

Lenovo Moto G7 – jak będzie wyglądał?

Jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że większość z Was miała obraz jak może wyglądać to urządzenie już po przeczytaniu samego tytułu. W tym roku wszystkie smartfony są tak do siebie podobne, że gdyby nie logotypy, to ciężko byłoby się połapać, co jest czym. Moto G7 prezentuje się tak:

Całość prezentuje się elegancko – to trzeba przyznać. Problem w tym, że brak tu jakiejkolwiek oryginalności – co prawda notch w kształcie kropli jest stosunkowo nowym pomysłem, jednak wiele firm i tak zastosowało go już w swoich smartfonach. Poniżej znajduje się filmik, w którym możecie obejrzeć tytułowy smartfon z każdej strony:

Zobacz także: Xiaomi Redmi Note 6 Pro już w Polsce. Pierwszy smartfon firmy z 4 aparatami

Z plotek wynika, że ekran tego urządzenia będzie mógł pochwalić się przekątną 6 cali o rozdzielczości FHD+. W jego wnętrzu znajdzie się ośmiordzeniowy procesor, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej i bateria 3500 mAh. Brzmi to dość… standardowo. Data premiery Moto G7 nie została jeszcze ustalona.

Źródło: phonearena

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kacper Kościański

    Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.