Nowe słuchawki – Samsung Buds. Czy to następca linii Gear IconX?

Michał Derej Michał Derej Newsy

Samsung to firma, która zajmuje się tworzeniem urządzeń elektronicznych różnego typu – w portfolio korporacji znajdziemy m.in. smartfony, telewizory, komputery oraz również słuchawki. By konkurować z AirPods od Apple’a, koreański gigant pewien czas temu na rynek wypuścił bezprzewodowe słuchawki douszne o nazwie Gear IconX. Wygląda na to, że już wkrótce będziemy mogli spodziewać się czegoś nowego – Samsung złożył wniosek o rejestrację nowej nazwy: „Samsung Buds”.

Czym mogą być słuchawki Samsung Buds?

Niestety na temat słuchawek Samsung Buds wiemy naprawdę niewiele. Prawdopodobnie gadżet ten wyposażony zostanie w asystenta Bixby – przedstawiciele firmy na konferencji, na której zaprezentowany został Note9, wspominali, że kolejne urządzenia Samsunga będą korzystały ze znienawidzonego asystenta. Kolejne skojarzenie, które momentalnie przychodzi nam do głowy to również Pixel Buds – bezprzewodowe słuchawki od Google’a wyposażone w… Asystenta Google.

Zobacz także: Google pomoże osobom, które ucierpiały przez huragan.

Czego zatem możemy się spodziewać? Moim zdaniem produkt Samsung Buds będzie odświeżoną linią Gear IconX z nowymi funkcjami i dużo lepszą nazwą. By dowiedzieć się czegoś więcej, na razie musimy niestety czekać – być może Samsung już wkrótce pochwali się swoim nowym projektem.

Źródło: EUIPO

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy