google pixel xl

Google za darmo naprawi Pixele osobom dotkniętym przez huragan Florence

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Huragan Florence szalał niedawno w USA. Wyrządził wiele szkód – masa osób straciła dach nad głową, a także z pewnością komuś zepsuł się Pixel… Google zdecydowało się wyjść na przeciw takim osobom.

Google naprawi Pixele za darmo poszkodowanym przez huragan Florence

„Google zdecydowało się wyjść na przeciw takim osobom” – gigant z Mountain View oczywiście nie odbuduje nikomu domu, ale zepsutego Pixela już naprawi – i to całkowicie za darmo. W tym celu Google nawiązało współpracę z serwisem uBreakiFix, który zajmie się wszystkimi naprawami. Osoby z obszarów przybrzeżnych w Wirginii Północnej lub Południowej Karolinie mają możliwość skorzystać z oferty giganta i naprawić swojego Pixela, Pixela XL, Pixela 2 lub Pixela 2 XL. Wszystko co należy zrobić, to udać się z zepsutym Pixelem do jednego z punktów uBreakiFix w podanych lokalizacjach (do 19 października).

Zobacz także: [Recenzja] Xiaomi Redmi 6 – udana kontynuacja wychwalanej serii

Naprawa obejmuje wszystkie rodzaje uszkodzeń (w tym spowodowane przez wodę). Google zaoferowało poszkodowanym fajny gest. Zapewne zrobiono to głównie w ramach działań marketingowych, ale co by nie mówić – firmie i tak należy się pochwała.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy