Razer Phone był niemałym sukcesem. Propozycja od giganta zebrała bardzo dobre noty w recenzjach i świetnie się sprzedała, więc nic dziwnego, że producent szykuje już jej następce. Tak oto Razer Phone 2 został przetestowany w benchmarku Geekbench.

Razer Phone 2 przetestowany w Geekbench

Ku zdziwieniu wielu osób (w tym także mnie), Razer Phone 2 pod względem specyfikacji nie będzie się wiele różnił od swojego poprzednika. Według danych w bazie Geekbench, Razer Phone 2 napędza Snapdragon 845 wraz z towarzystwem 8 GB pamięci RAM. Pierwowzór miał w środku Snapdragona 835 i także 8 GB RAM. Zobaczcie sami, jak tytułowy sprzęt poradził sobie w teście Geekbench:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

razer phone 2 geekbench

Zobacz także: Samsung Galaxy P – niedrogi smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie?

Wyniki w testach jednego i wielu rdzeni są… dość kiepskie i odstają nieco od niektórych konkurencyjnych urządzeń, jednak póki co nie zwracałbym na to większej uwagi – urządzenie jest wciąż w fazie rozwoju, a do premiery naprawdę wiele może się zmienić. Pomimo faktu, że Snapdragon 845 nie został tutaj wymieniony, to wiemy, że rzeczywiście jest on tu obecny (dzięki identyfikatorowi, który jest taki sam jak w przypadku innych smartfonów z tym procesorem). Czekacie na Razer Phone 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.