Goodie to aplikacja agregująca promocje ze sklepów internetowych stworzona przez Bank Millennium w 2016 roku. Apka cały czas rozwijała się i zbierała użytkowników, wkrótce zaoferuje coś, czego próżno szukać w innych tego typu aplikacjach – możliwość odzyskania części wydanych pieniędzy za niemal każde zakupy w internecie.

Jak działa cashback w Goodie?

goodie cashback

W aplikacji pojawi się specjalna zakładka, w której będziemy mogli przejrzeć listę sklepów, które współpracują z Goodie i umożliwiają odzyskanie części wydanych pieniędzy, podobno ma ich być około 1000. Dzień po zrobieniu w nim zakupów (koniecznie po przejściu bezpośrednio z aplikacji, wszystko działa na zasadzie reflinków) na koncie pojawi się informacja o oczekujących na zatwierdzenie środkach. Ich ilość jest zależna od kwoty zamówienia i wartości cashbacku, maksymalnie może to być 25%. Zatwierdzenie może potrwać do 30 dni, wszystko jest związane z koniecznością zaczekania, aż minie czas na zwrot towaru. Po tym czasie na naszym koncie Goodie pojawi się informacja o zatwierdzonych środkach. Kolejnym etapem jest wypłata pieniędzy, aby to zrobić musimy uzbierać 20 zł.

To świetna funkcja

Polacy bardzo chętnie korzystają ze wszelkich promocji, Goodie świetnie wpasowuje się w ten trend. Dzięki jednej aplikacji możemy zdobyć rabat na pewien produkt, a następnie dodatkowo odzyskać część pieniędzy w ramach usługi cashback. Mamy też pewność, że za aplikacją nie stoją oszuści, a nasze dane są bezpieczne. Tak jak wspominałem stworzył ją Bank Millennium, apka ta do dziś została pobrana 550 tysięcy razy. Nie jest to już typowy katalog z rabatami, dziś to rosnąca w siłę platforma, o której pewnie jeszcze nie raz usłyszymy.

Funkcja cashback zostanie udostępniona publicznie w najbliższy poniedziałek

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.