Samsung potwierdza: składany smartfon zadebiutuje w tym roku!

Kacper Kościański Newsy 2018-09-04

Dotychczas ze składanym smartfonem Samsunga było jak z końcem świata – miał być co roku. Na szczęście dziś możemy powiedzieć z pewnością, że składany smartfon od Samsunga to pewniak i wiemy, kiedy zadebiutuje.

Data premiery składanego smartfona Samsunga

Stało się! Wiemy oficjalnie, że składany smartfon Samsunga zadebiutuje jeszcze pod koniec tego roku – firma robi co może, by wprowadzić go na rynek jak najszybciej (dokładnej daty premiery niestety nie znamy). Wspomnianą informację potwierdził w wywiadzie sam dyrektor generalny działu mobilnego Samsunga. Podobno Koreański gigant przeprowadził także ankietę, w której pytał ludzi, czy są zainteresowani składanym smartfonem. Odpowiedzi w większości były pozytywne, więc jest to kolejny powód, by się pospieszyć.

Zobacz także: Nowy iPhone bez 3D Touch. Nie będziemy płakać za tą funkcją

Składany smartfon Samsunga – czy będzie pierwszym tego typu urządzeniem?

Jeśli Samsung chce być pierwszy, to musi naprawdę się postarać, bo tuż za nim kroczy Huawei, który jest bardzo zdeterminowany, by być pierwszym. Dj Koh nie podał niestety żadnych konkretnych informacji o urządzeniu, ale zasugerował, że oficjalna zapowiedź może mieć miejsce na Samsung Developers Conference 2018 w dniach 7-8 listopada. Czekacie na składany smartfon Samsunga? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena • Lookso

  Nie czekamy. Ciekawe kogo pytali w ankiecie hehe

 • patryk.t

  Ktoś chętny na „produkcyjne” beta testy? Wydaje mi się, że pierwsza generacja nie będzie idealna.

  • Pabliell

   Moim zdaniem zaginane smartfony będą beznadziejne, dopóki nie będziemy mieli przełomu w pojemności baterii. Korzystając z aktualnej technologii zagięte smartfony wrócą do grubości starych „cegieł”, lub będą miały połowę pojemności baterii, by zmniejszyć grubość. Obydwie opcje są złe, a tylko na tyle możemy liczyć.

 • chomik325

  To będzie gorsza i mniej sensowna nowinka niż Edge…

 • Darkness

  Zapewne ilość zgięć ograniczona, a w gwarancji informacja napisana małym druczkiem. Kosz naprawy pewnie 70% wartości smartfona… Znowu Samsung będzie odpowiadał tym, że źle użytkujemy smartfona tak jak to miało miejsce z wypaleniami wyświetlacza.

  • Paweł A.

   Dokładnie, powinniśmy zostać na etapie pagerów, na chuj kurwa te smartphony wymyślili?x