samsung składany smartfon

Samsung potwierdza: składany smartfon zadebiutuje w tym roku!

Newsy

Dotychczas ze składanym smartfonem Samsunga było jak z końcem świata – miał być co roku. Na szczęście dziś możemy powiedzieć z pewnością, że składany smartfon od Samsunga to pewniak i wiemy, kiedy zadebiutuje.

Data premiery składanego smartfona Samsunga

Stało się! Wiemy oficjalnie, że składany smartfon Samsunga zadebiutuje jeszcze pod koniec tego roku – firma robi co może, by wprowadzić go na rynek jak najszybciej (dokładnej daty premiery niestety nie znamy). Wspomnianą informację potwierdził w wywiadzie sam dyrektor generalny działu mobilnego Samsunga. Podobno Koreański gigant przeprowadził także ankietę, w której pytał ludzi, czy są zainteresowani składanym smartfonem. Odpowiedzi w większości były pozytywne, więc jest to kolejny powód, by się pospieszyć.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Nowy iPhone bez 3D Touch. Nie będziemy płakać za tą funkcją

Składany smartfon Samsunga – czy będzie pierwszym tego typu urządzeniem?

Jeśli Samsung chce być pierwszy, to musi naprawdę się postarać, bo tuż za nim kroczy Huawei, który jest bardzo zdeterminowany, by być pierwszym. Dj Koh nie podał niestety żadnych konkretnych informacji o urządzeniu, ale zasugerował, że oficjalna zapowiedź może mieć miejsce na Samsung Developers Conference 2018 w dniach 7-8 listopada. Czekacie na składany smartfon Samsunga? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x