Samsung Unpacked 2013 – czekamy na Galaxy Note III!

Newsy

note

Jeszcze dzisiaj pisząc o Note III spotkanym w AnTuTu użyłem słowa „prawdopodobnie” pisząc o ewentualnej dacie, kiedy urządzenie miałoby zostać pokazane. Dzisiaj Samsung rozesłał zaproszenia na „Unpacked 2013 Episode 2” i patrząc na zamieszczoną grafikę możemy powiedzieć z 99% pewnością: 4 września Samsung zaprezentuje w Berlinie Galaxy Note III!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Odręczne pismo (czyżby pisane przy użyciu S-Pena?), trzy paczki oraz słowo „Note” użyte przy dacie w jednoznaczny sposób wskazują na trzecią generację „notatnika” od Samsunga. Jeśli dodamy do tego fakt, że Note II również został zaprezentowany w Berlinie, sprawa wydaje się jasna – już za miesiąc wyjaśni się wszystko jeśli chodzi o Samsunga Galaxy Note III. Pytanie tylko, czy będzie to jedyny sprzęt pokazany w trakcie tej konferencji.

źródło: twitter.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x