Galaxy Note III LTE pojawił się w AnTuTU

Newsy

samsung-logo_110-630x420
Plotkom i przeciekom dotyczącym Galaxy Note III nie ma końca. W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące wersji LTE wspomnianego wcześniej urządzenia. SM-N9005 – bo takie oznaczenie pojawiło się w benchmarkach AnTuTu, ma być napędzany Snapdragonem 800. Jest to więc kolejny raz kiedy ten układ pojawia się w przeciekach dotyczących Note III.

Patrząc chociażby na oznaczenia Note II (wersja zwykła – 7100, LTE 7105), z duża dozą pewności można uznać N9005 za Note III LTE. W wynikach AnTuTu pojawił się on wraz z procesorem o taktowaniu ~2,3GHz, podobnym do urządzeń właśnie z układem Snapdragon 800.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung-SM-N9005-AnTuTu-620x149

Niepokoi jedynie dość niski wynik w porównaniu do wcześniejszych wyników tego układu. Albo więc wciąż jest to dość mocno wczesna wersja urządzenia, albo ktoś pofatygował się i sfałszował wyniki.

Galaxy Note III zostanie zaprezentowany prawdopodobnie na jesień (targi IFA we wrześniu). Według ostatnich przecieków urządzenie ma być wyposażone w układy Exynos 5420 lub Snapdragon 800, 3GB RAM, wyświetlacz FullHD 5,7 cala – chociaż mówi się, że rozmiar ten może być większy, nawet do 6 cali. System operacyjny to oczywiście Android w wersji 4.3 oraz najnowsza wersja TouchWiz UI.

źródło: sammobile.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x