LG V40 jest kolejnym z flagowych modeli koreańskiego producenta z premierą w tym roku. Wcześniej zakładano, że jego prezentacja odbędzie się podczas targów IFA 2018. Prawdopodobnie tak się jednak nie stanie i będziemy musieli poczekać ciutkę dłużej.

LG V40 ThinQ – premiera w połowie września

Koreańskie media donoszą, że LG V40 ThinQ nie zostanie zaprezentowany na targach IFA 2018. Jego pokaz ma się odbyć w połowie września. LG w ten sposób wstrzeli się w środek pomiędzy premiery Samsunga Galaxy Note9 oraz nowych iPhone’ówDo sklepów LG V40 miałby trafić już 5 października, czyli w bardzo krótkim czasie po prezentacji. Jest to jednak data rozpoczęcia sprzedaży w Korei. Na pojawienie się smartfonu w Europie poczekamy nieco dłużej.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Jaki będzie Samsung Galaxy X?

LG V40 ThinQ ma zaoferować świetny stosunek wielkości wyświetlacza do frontowego panelu – ma on wynosić ponad 90%. Sam ekran ma być wykonany w technologii OLED. LG V40 zostanie wyposażony też w pakiet trzech głównych aparatów o rozdzielczości 20, 16 i 13 megapikseli – pojawią się oczka odpowiedzialne za szeroki kąt oraz teleobiektyw. Na froncie z kolei znajdą się dwa aparaty, w tym jeden z przeznaczeniem rozpoznawania twarzy.

źródło: ETNews
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.