samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note9 – wyciekły prawdziwe zdjęcia smartfona

Newsy

Samsung Galaxy Note9 będzie jednym z najciekawszych urządzeń bieżącego roku i, jak nietrudno się domyślić, jednym z najdroższych. Nie to nas dzisiaj jednak będzie teraz interesować. Do Sieci wyciekły jego prawdziwe zdjęcia, a Evan Blass pokazał nam ciekawy render.

Samsung Galaxy Note9 – prawdziwe zdjęcia flagowca

Już na wstępie powiem, że pod kątem wyglądu zewnętrznego producent nie wprowadził wielu zmian. Samsung Galaxy Note9 wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, czyli Galaxy Note8. Frontowy panel niemalże w całości zajmuje ekran, płaski tył zaś pokazuje nam oczko aparatu, diodę LED, pulsometr oraz skaner linii papilarnych. Wygląda to całkiem nieźle i nie powinno się mieć problemu z dostępu do czytników.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Spotify z czyszczeniem cache!

Samsung Galaxy Note9 – render

Evan Blass na swoim Twitterze zaprezentował także render Samsunga Galaxy Note9. W kolorze niebieskim smartfon znacznie bardziej mi się podoba, a kontrastujący z bryłą S Pen przyciąga uwagę. Z wcześniejszych informacji dowiedzieliśmy się, że Galaxy Note9 będziemy mogli zakupić aż w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, fioletowej, niebieskiej, brązowej.

Samsung Galaxy Note9 zostanie pokazany 9 sierpnia. Dwa tygodnie później trafi już do sklepów. Czy w cenie 4299 złotych będzie warto?

źródło: Twitter, Slashleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x