samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note9 – wyciekły prawdziwe zdjęcia smartfona

Kamil Lewicki Newsy 18-07-2018

Samsung Galaxy Note9 będzie jednym z najciekawszych urządzeń bieżącego roku i, jak nietrudno się domyślić, jednym z najdroższych. Nie to nas dzisiaj jednak będzie teraz interesować. Do Sieci wyciekły jego prawdziwe zdjęcia, a Evan Blass pokazał nam ciekawy render.

Samsung Galaxy Note9 – prawdziwe zdjęcia flagowca

Już na wstępie powiem, że pod kątem wyglądu zewnętrznego producent nie wprowadził wielu zmian. Samsung Galaxy Note9 wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, czyli Galaxy Note8. Frontowy panel niemalże w całości zajmuje ekran, płaski tył zaś pokazuje nam oczko aparatu, diodę LED, pulsometr oraz skaner linii papilarnych. Wygląda to całkiem nieźle i nie powinno się mieć problemu z dostępu do czytników.

Zobacz też: Spotify z czyszczeniem cache!

Samsung Galaxy Note9 – render

Evan Blass na swoim Twitterze zaprezentował także render Samsunga Galaxy Note9. W kolorze niebieskim smartfon znacznie bardziej mi się podoba, a kontrastujący z bryłą S Pen przyciąga uwagę. Z wcześniejszych informacji dowiedzieliśmy się, że Galaxy Note9 będziemy mogli zakupić aż w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, fioletowej, niebieskiej, brązowej.

Samsung Galaxy Note9 zostanie pokazany 9 sierpnia. Dwa tygodnie później trafi już do sklepów. Czy w cenie 4299 złotych będzie warto?

źródło: Twitter, Slashleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x